Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

image.png.fdedc5c8752bfee7dde251ceb921e632.png

Ε, δε θα κατέβω σαν γυναίκα. Εύχομαι απλά να μη χρειαστεί και αυτό με τον Εuropapa να είναι προωθητικό τρικ

 Δε θέλω να στεναχωρηθώ πραγματικά, ούτε να οργιστώ. Ας μη με προκαλούν λοιπόν η EBU, να τα κάνουν αλλού αυτά🤣, εγώ είμαι συνδικαλιστής και μαζί μου δε θα τα βγάλουν πέρα, μη με αναγκάσουν να  ασχοληθώ μαζί τους🤣🤣🤣🤣

 

 Τέλος πάντων😄, καλή επιτυχία στη Μαρίνα μας. Να είναι καλά το κορίτσι. Μια μέρα έμεινε.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλληνική στοιχηματική έχεις τις παρακάτω αποδόσεις

 

40 προς 1 να κερδίσουμε

e1.thumb.jpg.23b3be778ff71a822fb4b9d212161057.jpg

 

Απόδοση υπέρ του να τερματίσουμε εκτός 3αδας

e2.thumb.jpg.d8695755c2622ae2fe29b28a0ba4aae0.jpg

 

Απόδοση υπέρ του να τερματίσουμε εκτός 5αδας

e3.thumb.jpg.b7e6e06890946e725524716d0674be2e.jpg

 

Απόδοση υπέρ του να τερματίσουμε από 6η έως 10 θέση

e4.thumb.jpg.3e6f2d5ccc7c66956dd55960c9542d04.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες πως ο Ολλανδός έχει χτυπήσει ρεπόρτερ. Τα πράγματα είναι σοβαρά.

 ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Υπάρχουν ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες πως ο Ολλανδός έχει χτυπήσει ρεπόρτερ. Τα πράγματα είναι σοβαρά.

 ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

Πρόσεξε παραπάνω στο screenshot που έβαλα ότι οι Κάτω Χώρες λείπουν από τις αποδόσεις. Έχουν μόνο 25 χώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Υπάρχουν ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες πως ο Ολλανδός έχει χτυπήσει ρεπόρτερ...

...με τις βάτες απ'το σακάκι του...

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Πρόσεξε παραπάνω στο screenshot που έβαλα ότι οι Κάτω Χώρες λείπουν από τις αποδόσεις. Έχουν μόνο 25 χώρες

Να μάθουμε την αλήθεια😡. Αν χειροδίκησε σε φωτορεπόρτερ να τιμωρηθεί παραδειγματικά. 🦄

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Να μάθουμε την αλήθεια😡. Αν χειροδίκησε σε φωτορεπόρτερ να τιμωρηθεί παραδειγματικά. 🦄

 Αν είναι να χτυπήσεις τον Χαμούνδιο, απ εμέ, έχεις το λεύτερο

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Σαμη Παραγκα είπε

 Αν είναι να χτυπήσεις τον Χαμούνδιο, απ εμέ, έχεις το λεύτερο

Όχι βία, είπαμε.

 Η γλώσσα κόκαλα δεν έχει και κόκαλα τσακίζει. 🥱

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
58 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εγώ θέλω οι καλλιτέχνες να βγάζουν τα πάντα, αν χρειαστεί και τις πολιτικές τους πεποιθήσεις και ότι άλλο γουστάρουν και δε θα αποφασίσουν ούτε επιτροπές, ούτε ταγοί ούτε αρχές.

Μάλιστα...

Να τις βγάλουν όπου τους κάνει κέφι.

Μόνο που ο διαγωνισμός έχει κανονισμούς και από τη στιγμή που συμμετέχεις, τους αποδέχεσαι. Κατανοητό;

Από εκεί και πέρα, αφού λοιπόν είσαι "επαναστάτης" και θες λοιπόν να κάνεις το statement, τότε να το κάνεις και να υποστείς τις συνέπειες. 

Αλλά να είναι statement, όχι απλά να ψελλίσεις κάτι, αλλά να το διατρανώσεις. 

Όχι να κάνεις γελοιότητες - όπως αυτές που είδαμε. Και της δικιάς μας και ενός άλλου "ρούλη" που έβαλε στο χέρι ένα χαρακτηριστικό μαντίλι και άλλες ανάλογες μπουρδίτσες από άλλους.

 

Αυτοί λοιπόν οι κλόουνς νομίζουν τώρα ότι κάτι έκαναν... Ότι έκαναν "αντίσταση", "επανάσταση". Με το ένα πόδι στον διαγωνισμό, αλλά να δείξω ότι είμαι και αντικομφορμιστής.

Απλά γελοίοι... Ή τα έχεις, τα σέρνεις και το κάνεις "κούγκι" αποδεχόμενος τις συνέπειες ή καραγκιοζάκι σαν αυτά που παρακολουθήσαμε.

Ας πάνε λοιπόν να κάνουν "επανάσταση" στο Χ, στο instgram και στο TiκTok γιατί μέχρι εκεί είναι οι "επαναστάσεις" τους...

 

ΥΓ: Και βέβαια "συγχαρητήρια" στην ΕΡΤ για το άψογο πέταγμα... χαρταετού. Όχι για την θλιβερή "απολογητική" ανακοίνωση, αλλά γιατί δεν προστάτεψε το "προϊόν", δασκαλεύοντας, αποτρέποντας να κάνει μια τέτοια χοντράδα...     

 

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου