Προς το περιεχόμενο

Τι προτινετε για πεταλιερα?? βοηθεια!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

800 ευρώ είναι αρκετά για πεταλιέρα. Μπορείς να βρείς πολλές. Βέβαια αν θεα απλή' date=' όπως αναφέρθηκε, δοκίμασε την BOSS και το πολύ πολύ πάρε και κανένα καλό πεταλάκι για βρώμα[/quote']

 

για βρωμια εχω το dod αρκει δεν θελω κατι αλλο. οσο για τα χρηματα ειναι αρκετα γιατι θελω να παρω κατι αρκετα καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το να πάρεις αρκετά καλό είναι θετικό. Το θέμα είναι αν θα χρησιμοποιήσεις όλα τα εφέ\χαρακτηριστικά του.

 

πολυ σωστο αυτο. ειναι αληθεια οτι δεν προκειται ανθρωπος να τα χρησημοποιησει ολα αλλα εχει την ευκολια του στο να προσαρμοσεις ενα ηχο και να τον διαφοροποιεις με λεπτομεριες στα εφε πραγμα που δεν κανουν τα πεταλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα. Πάντως αν είναι η πρώτη σου πεταλιέρα, μη δώσεισ και τρελά λεφτά αλλά μην πάρεις και την πιο απλή που θα βρείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα. Πάντως αν είναι η πρώτη σου πεταλιέρα' date=' μη δώσεισ και τρελά λεφτά αλλά μην πάρεις και την πιο απλή που θα βρείς[/quote']

 

παιζω αρκετα χρονια αλλα παντα ειχα πεταλακια. αλλα αρχισα να μην ειμαι τοσο ευχαριστημενος γι'αυτο ζητω βοηθεια.η αληθεια ειναι οτι δεν εχω παει πεταλιερα ποτε στη ζωη μου αλλα τωρα ειναι ηωρα για κατι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πιστεύω η λύση είναι απλή. Παίρνεις κιθάρα και τους δρόμους και τις δοκιμάζεις. Κάποια samples από πεταλιέρες μπορείς να τα ακούσεις ακι στο νετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πιστεύω η λύση είναι απλή. Παίρνεις κιθάρα και τους δρόμους και τις δοκιμάζεις. Κάποια samples από πεταλιέρες μπορείς να τα ακούσεις ακι στο νετ

 

αυτο κανω μανιοδος ειναι η μονη και απλη λυση οπως ειπες. για να δουμε θα βγαλω ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν υπάρχουν και πάρα πολλές επιλογές. Boss' date=' Digitech, Vox και Line6[/quote']

 

να πω την αληθεια το vox tonelab ειναι το αγαπημενο μου απο samples που ακουσα. θα το δοκιμασω για να το δω και επι το εργο και μαλλον αυτη θα ειναι η επιλογη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου