Προς το περιεχόμενο

Keith Richards!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ξερει να παει στο μπανιο του' date='αλλα την κιθαρουλα του την κανει να κελα'ι'δαει!!!!!Τι λες για αυτο?[/quote']

 

1.Σε ΠΟΙΟ απο ολα τα μπανια του (πρεπει να εχει καμμια 40αρια σπιτια σε ολα τα μηκη & πλατη της γης,βγαλμενα απο τις ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΕΣ που εχει γραψει... :wink: ) δεν ξερει να παει??? :lol: :lol: :lol:

 

2.Οχι απλα να ...κελαϊδαει να ΚΑΡΑκελαϊδαει...

 

3.Οταν εισαι ο Keith Richards δεν πας στο μπανιο,το ΜΠΑΝΙΟ ερχεται σε ΕΣΕΝΑ!!! :wink: :lol: (ταπεινα-ταπεινα :roll: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sf εγω μαζι σου ειμαι.Συμφωνω απολυτα σε αυτο που λες.Ειναι και θα ειναι μορφη!!!μακαρι στρην ηλικια του να μπορουμε να κανουμε αυτα που κανει και αυτος τωρα!Τραγουδαρες,τροπος ζωης,και καινουριο, για τοτε,και πρωτοτυπο τροπος παιξιματος.ΡΟΚ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sf εγω μαζι σου ειμαι.Συμφωνω απολυτα σε αυτο που λες.Ειναι και θα ειναι μορφη!!!μακαρι στρην ηλικια του να μπορουμε να κανουμε αυτα που κανει και αυτος τωρα!Τραγουδαρες' date='τροπος ζωης,και καινουριο, για τοτε,και πρωτοτυπο τροπος παιξιματος.ΡΟΚ!!!![/quote']μα καλα σκεφτηκες πολυ να το πεiς αυτο το τελευταιο superfunk? ημαρτον και παλι ημαρτον...δεν επιτεθηκα στον παππου αλλα ουτε και σε κανεναν.....ημαρτον ξανα.....το μπανιο δεν ερχεται σε αυτον απλά όπου και να καθησει σπιτι του μπανιο ειναι για αυτον!!! lol!!! α ξέχασα!!! ΉΜΑΡΤΟΝ!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά να μην απαντάει ο ίδιος! Που να βρεί χρόνο ο παππους' date=' ειδικά με το νέο του σπόρ tree climbing, and falling [/quote']

...και "dad sniffing", έτσι? :P :P :P

(τελικά τον σνίφαρε ή όχι?)

 

τον καρασνίφαρε και μετα ρεύτηκε....εγώ το πιστεύω..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sf εγω μαζι σου ειμαι.Συμφωνω απολυτα σε αυτο που λες.Ειναι και θα ειναι μορφη!!!μακαρι στρην ηλικια του να μπορουμε να κανουμε αυτα που κανει και αυτος τωρα!Τραγουδαρες' date='τροπος ζωης,και καινουριο, για τοτε,και πρωτοτυπο τροπος παιξιματος.ΡΟΚ!!!![/quote']μα καλα σκεφτηκες πολυ να το πεiς αυτο το τελευταιο superfunk? ημαρτον και παλι ημαρτον...δεν επιτεθηκα στον παππου αλλα ουτε και σε κανεναν.....ημαρτον ξανα.....το μπανιο δεν ερχεται σε αυτον απλά όπου και να καθησει σπιτι του μπανιο ειναι για αυτον!!! lol!!! α ξέχασα!!! ΉΜΑΡΤΟΝ!!!

 

ολα καλα αλλα αυτο που παραθετεις ΔΕΝ το εγραψα εγω.. :lol: :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε,ειναι η δυναμη της συνηθειας.... :lol: :lol: :lol:

 

once a heretic...always a heretic :roll: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παππούκος είναι άλφα κιθαριάς και τρελλάρας και το μόνο πού έχετε δικαίωμα να λέτε είναι "δεν μου αρέσει",με τίποτε δεν είναι καλός... 8)

Περί ορέξεως κολοκυθόπιττα,αλλά περί καταξιωμένων τζίζ.. πάντα φιλικά 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sf εγω μαζι σου ειμαι.Συμφωνω απολυτα σε αυτο που λες.Ειναι και θα ειναι μορφη!!!μακαρι στρην ηλικια του να μπορουμε να κανουμε αυτα που κανει και αυτος τωρα!Τραγουδαρες' date='τροπος ζωης,και καινουριο, για τοτε,και πρωτοτυπο τροπος παιξιματος.ΡΟΚ!!!![/quote']μα καλα σκεφτηκες πολυ να το πεiς αυτο το τελευταιο superfunk? ημαρτον και παλι ημαρτον...δεν επιτεθηκα στον παππου αλλα ουτε και σε κανεναν.....ημαρτον ξανα.....το μπανιο δεν ερχεται σε αυτον απλά όπου και να καθησει σπιτι του μπανιο ειναι για αυτον!!! lol!!! α ξέχασα!!! ΉΜΑΡΤΟΝ!!!

 

ολα καλα αλλα αυτο που παραθετεις ΔΕΝ το εγραψα εγω.. :lol: :lol: :lol:

 

Χε χε χε χε:)...Η αληθεια ειναι οτι στην φατσα μου μοιαζει πολυ ο Τζακ Νικολσον,και για αυτο μπερδευτικε!! χεχε. :) Πλακα κανουμε ετσι,μην παρεξηγηθει κανενας...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου