Προς το περιεχόμενο

SYNTH με σφυροδρέπανο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαζί σου, το πρόβλημα είναι ότι μετά αρχίζει να τη λέει σ'όλον τον κόσμο. Κατα τ'άλλα και λίγο άσχετο να είναι ένα thread εγώ δε νομίζω να είναι τόσο φοβερό. Honest mistake στην τελική. Αλλά όχι και να τα χώνεις σ'όποιον σου πει κάτι ή κάνει ένα αστείο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το συνθ γράφει πάνω:

 

Glasnost

SU-1914

12AX666

SHYT--TON

revoltion aniversdairy modell

 

και έχει και 2 σφυροδρέπανα....

 

 

Μέχρι και ο κάθε πικραμένος πρέπει να κατάλαβε ότι είναι πλάκα κάποιου...

 

Εμένα πάντως μ'αρεσαν ιδιαίτερα τα SHYT--TON και revoltion :lol:

 

Παράκληση: μην κολλάτε στους mods για μλκίες και μην τα παίρνετε προσωπικά όλα! Έλεος πια!

 

To jerk icon μαμεί πάντως 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H λογοκρισία από μόνη της παραπέμπει σε πολιτικά καθεστώτα' date=' monsieur Fleamail. Γι αυτό καλύτερα να υπάρχει απόλυτη ελευθερία έκφρασης, έστω κι αν έτσι υπάρχει ο κίνδυνος μερικές φορές κάποιος να την καταχράζεται. Εξ' άλλου μεγάλα παιδιά ήμαστε, μπορούμε να κρίνουμε...[/quote']

 

 

Γιατί είχες ποτέ πρόβλημα από τον "monsieur Fleamail";

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H λογοκρισία από μόνη της παραπέμπει σε πολιτικά καθεστώτα' date=' monsieur Fleamail. Γι αυτό καλύτερα να υπάρχει απόλυτη ελευθερία έκφρασης, έστω κι αν έτσι υπάρχει ο κίνδυνος μερικές φορές κάποιος να την καταχράζεται. Εξ' άλλου μεγάλα παιδιά ήμαστε, μπορούμε να κρίνουμε...[/quote']

 

Βέβαια ο Flea είναι ένας mod που κάνει τη δουλειά του, έτσι; Δεν ήρθε αυτεπάγγελτα να αρχίσει αυτή την ιστορία. Ο ρόλος του είναι ακριβώς αυτός. Δε λέω ότι δε μπορεί να κάνει λάθος κάπου, κι εγώ νομίζω ότι δεν υπήρχε λόγος να σβήσει τη φωτό αρχικά, αλλά από το σημείο αυτό μέχρι να αρχίσουμε να του τη λέμε έτσι άσχημα υπάρχει τεράστια απόσταση. Στην τελική ο άνθρωπος δίνει το χρόνο του για να κάνει αυτό το forum πιο ευανάγνωστο και βιώσιμο, οπότε μάλλον ένα ευχαριστώ θα πρέπει να του πούμε, ακόμη κι αν διαφωνούμε κάπου ή πιστεύουμε ότι έχει κάνει κάποιο λαθος. Να πούμε και τη διαφωνία μας βέβαια, αλλά όχι και να τον βγάλουμε χαφιέ και φασίστα τον άνθρωπο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 χρόνια στο Noiz δεν έχω μαλώσει μέσα σε thread με κανέναν!

 

Εχθές για πρώτη φορά το έκανα και νιώθω πολύ άσχημα γι αυτό! Πήγα να το αποφύγω από την αρχή όπως κάνω πάντα στέλνοντας ένα pm στο οποίο ξεκαθάρισα την θέση μου λέγοντας ότι επειδή δεν θέλω να μαλώνω και να δημιουργώ κακό κλίμα στο site προειδοποίησα τον χρήστη anouvis να σταματήσει τις προσβολές προς εμού και προς του site! Και του τόνισα πως πρέπει να μάθει κάποιους στοιχειώδες κανόνες συμπεριφοράς! Έτσι κι αλλιώς έκανα πλάκα από την αρχή σε ένα θέμα που εγώ προσωπικά βρήκα αστείο και χιλιο-συζητημένο εν έτη 2007 και δεν ειρωνεύτηκα κανέναν.

 

Αυτός φυσικά συνέχισε και με χειρότερο τρόπο και παράλληλα άνοιξε αυτό εδώ το thread που εγώ εκείνη την στιγμή μέσα στα νεύρα μου έλαβα ως πρόκληση και ακολούθησε ότι ακολούθησε! Ε συγχωρέστε με ρε παιδιά ούτε ρομπότ είμαι ούτε κανένα αυτόματο software moderation. ¶νθρωπος είμαι και έχω κάποια όρια!

 

Νομίζω εξέφρασα απόλυτα την άποψη μου και τα αισθήματα μου επί του θέματος, τέλος το θέμα από εμένα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου, αλλά άλλαξε σε παρακαλώ το αβαταρ σου γιατί είναι προκλητικό και πρόστυχο, και καταστρέφει την νεολαία μας.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος fleamail και απο μερια μου δεν χρειαζεται να απολογισαι για τιπτοτα και για κανεναν.Και απο οτι φενεται απο αυτο ποστ που εκανες,εισαι περα για περα ενα σκεφτομενο ατομο,που σαν ανθρωπος ,ισως,εχασες και εσυ λιγο την μπαλα..Λογικο ειναι,ολοι εδω μεσα εχουμε παρασυρθει απο τα νευρα μας,και πολλες φορες οχι αδικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα pm ειχαν ως εξης:

Tο θέμα δεν νομιζω να ήταν για τον Περι Ανέμων κάλαθο των αχρήστων' date=' αλλά έτσι που το κάνατε εκει κατέληξε.[/quote']

 

 

 

Λοιπόν φίλε μου. Αν συνεχιστούν οι προσβολές και τα υπονοούμενα δεν θα τα πάμε καθόλου μα καθόλου καλά! Πριν συμμετάσχεις σε ένα φόρουμ πρέπει να μάθεις και τους βασικούς κανόνες συμπεριφοράς!

 

Δεν θέλω ούτε να μαλώνουμε και ούτε να δημιουργείται αρνητικό κλίμα, γι αυτό άλλωστε σου στέλνω pm, και τα υπονοούμενα σου εκεί οδηγούν.

 

 

Φιλικά

fleamail

 

και του απάντησα:

 

δηλαδή το οτι είπα "Tο θέμα δεν νομιζω να ήταν για τον Περι Ανέμων κάλαθο των αχρήστων, αλλά έτσι που το κάνατε εκει κατέληξε" αποτελεί προσβολή. 8O σε ποιον? η μηπως ηταν η πρωτη φορα που ενα θεμα μαμηθηκε και τοστειλαν εκει?

 

Έθεσα ένα θέμα που κατά την άποψημου είναι σοβαρό. Το γιατι εγώ το θεωρώ σοβαρό' date=' δεν νομίζω να υπαρχει λόγος να στο αναλυσω. Εσυ ομως ξεκίνησες τις ειρωνείες γελοιοποιώντας το θέμα και κατά συνεπεια εμένα τον ιδιο
Μα αφού καλε η ροκ είναι η μουσική του σατανά! :lol: :lol: :lol:

 

και αμεσως μετά αντι να ζητήσεις συγνωμη, εσπευσες να χαρακτηρίσεις το θεμα ελαφρύ, για να δικαιολογησεις την κακή παιδικήσου συμπεριφορά.

 

Αν υπήρχε τίποτα σοβαρό επί του θέματος θα το έλεγα! Αλλά δεν υπάρχει! 8)

λες και η άποψησου για το αν υπάρχει τίποτα σοβαρό επί του θέματος δεν χωράει καμια αμφιβολία.

 

Και τώρα συνεχίζεις στην ίδια οδό με απειλές και φοβέρες του στυλ "δεν θα τα πάμε καλά".

 

Εχεις λοιπον το θράσος να αναφέρεσαι στην δική μου συμπεριφορά?

 

 

Αναφέρθηκες και στους κανονισμούς του φόρουμ' date=' αλλά [b']δεν είδα πουθενά μέσα στους κανονισμούς ότι οι modulators έχουν δικαίωμα να χλευάζουν και να γελοιοποιούν θέματα και χρηστες[/b]. ενας –Χ- πιτσιρικάς χρήστης είναι δικαιολογημενος. Αλλά χλευασμοί ειρωνειεςκαι απειλές από modulators είναι απαράδεκτο

 

 

Αν το θεμα ήταν γελοίο ή απαράδεκτο ή δεν ξέρω τιάλλο, μπορούσες να το διαγράψεις, να το κλειδωσεις ή να μην απαντήσεις. Εσύ έσπευσες να χλευάσεις και να ειρωνευτείς. Αν συνεχίσεις στο ίδιο ύφος και μάλιστα δεν μου ζητήσεις αμέσως συγνώμη για την συμπεριφορά σου, το θεμα θα πάει στην πρώτη σελίδα. Συνεννοηθήκαμε???? 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μετα πήγε και έσβησε την εικονα του συνθεσάιζερ με τα σφυροδρέπανα ως "πολιτικου πρεριεχομενου"

 

εκατο φορες εχω δει εδω μεσα κιθαρες βαμενες ως αμερικανικη σημαια, αλλα δεν σβηστήκαν. η κίνηση του φλεα ηταν καθαρα εκδικητική και με εξόργισε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου