Προς το περιεχόμενο

Πως Βγάζουμε το σπασμένο Tremolo Arm από το Tremolo?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1,63047361 αν βάλεις και τους τόκους για 5 χρόνια (+13% το χρόνο).

 

+13%?

 

Πολλά είναι ούτε η Μέρκελ ζητάει τόσο πολύ  :D

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δέν είναι και τόσο δύσκολο.Θα πρέπει να αγοράσεις ένα σετ εξωλκέα για σπασμένες βίδες,(5-6 ευρώ κάνει),να κάνεις μια τρύπα προσεκτικά στο κέντρο της σπασμένης βίδας,να βιδώσεις τον αντίστοιχο εξωλκέα,και έτοιμος!Εγώ το έκανα στην δική μου με επιτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν είναι και τόσο δύσκολο.Θα πρέπει να αγοράσεις ένα σετ εξωλκέα για σπασμένες βίδες,(5-6 ευρώ κάνει),να κάνεις μια τρύπα προσεκτικά στο κέντρο της σπασμένης βίδας,να βιδώσεις τον αντίστοιχο εξωλκέα,και έτοιμος!Εγώ το έκανα στην δική μου με επιτυχία.

Πιστευω οτι εδω και 3 χρονια θα τα καταφερε να το βγαλει το τρεμολο αρμ  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν είναι δύσκολο, αλλά θα είναι πολύ δύσκολο να το κανει κανείς μόνος του χωρίς τα σωστά εργαλεία. Εχω βγάλει τρία έως τώρα σε τορναδόρο στο Γαλάτσι, οδος: Χρ. Λαδά, και προς τιμήν του ο άνθρωπος δεν ζητούσε ούτε ένα ευρώ, του άφηνα 5 έτσι για να πιει μια μπύρα. Στο τελευταίο που ήταν steel block χρειάστηκε να κάνει τρύπα απο κάτω για να το βγάλει, μου το είχε πει εξ' αρχης ότι έτσι μόνο θα έβγαινε και σε όλα δεν πειράχτηκαν καθόλου τα πάσα, ξαναβίδωσα άλλα τρέμολα. Απλώς θα πρέπει να είναι καλό το μαστόρι και όχι απατεώνας να ζητά 40 ευρώ (όπως γράφτηκε παραπάνω) για μια απλή δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου