Προς το περιεχόμενο

Αληθεια ξερει κανεις σας να παιζει καλη κιθαρα?


gpiad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ο λογος για αυτο το παιχνιδι..το χει τσεκαρει κανεις? :o 8)

 

υπαρχει περιπτωση να μαθεις να παιζεις καλα με keyboard ή να παμε σε κανενα ωδειο?? :P

 

http://hub.guitarhero.com/index_uk.html

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ γνωστό παιχνίδι, έχει κάνει θραύση εδώ και πολύ καιρό...το κλασικό είναι ότι όσοι ξέρουν να παίζουν κιθάρα στο παιχνίδι είναι σκράπες  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ γνωστό παιχνίδι, έχει κάνει θραύση εδώ και πολύ καιρό...το κλασικό είναι ότι όσοι ξέρουν να παίζουν κιθάρα στο παιχνίδι είναι σκράπες  :D

 

αυτο ακριβως!!δεν σταυρωνω νοτα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο μπασσίστας μας υποστηρίζει με σοβαρότητα ότι το παιχνίδι τον βοηθάει στο timing του.

 

Εγώ από την άλλη υποστηρίζω με ακόμη περισσότερη σοβαρότητα ότι πρέπει επειγόντως να βρει γκόμενα.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..σαν ταμίας σε γνωστή αλυσίδα ηλεκτρονικών κτλ προϊόντων, και πέρναγαν αρκετά τέτοια από τα χέρια μου καθημερινά. Σε κάθε μα ΚΑΘΕ πελάτη, ρώταγα <<κανονική κιθαρούλα, παίζουμε...;>>

 

Ζήτημα αν απάντησε θετικά ένα 5-10% εξ αυτών, όλους αυτούς τους μήνες..! Λογικό, θα μου πείτε, από την στιγμή που μιλάμε για ένα videogame. Ίσως δώσει σε κάποιους το έναυσμα να ασχοληθούν περισσότερο με την μουσική, κάποια στιγμή στο μέλλον, ποιός ξέρει..;

 

Παρεπιπτόντως, κάπου διάβαζα ότι πρόσφατα ανακηρύχτηκε το παιχνίδι με τις περισσότερες πωλήσεις παγκοσμίως, ξεπερνώντας ακόμα και το... Super Mario...!  :o :o

To keep you is no benefit. To destroy you, no loss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παρεπιπτόντως, κάπου διάβαζα ότι πρόσφατα ανακηρύχτηκε το παιχνίδι με τις περισσότερες πωλήσεις παγκοσμίως, ξεπερνώντας ακόμα και το... Super Mario...!  :o :o

 

Μου φαινεται οτι το εχεις μπερδεψει λιγο: Το Wii sports (πως λεγεται τελοσπαντων) πρεπει να κατεχει πλεον αυτον τον τιτλο.. ;)

 

 

Gibson Les Paul, Vox AC30, και ξερο ψωμι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου