Προς το περιεχόμενο

Τι κινητό έχετε???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μέχρι πρότινος έπαιρνα μόνο νοκια αλλα ελα που μου έκαναν δώρο το motorola V600.Κοντεύει τα τρία χρόνια και δουλεύει άψογα (και ας έχω ακούσει ενα σωρό σχόλια οτι είναι προβληματικά κλπ) και δεν έχω σκοπό να το αλλάξω πριν τα παίξει τελείως.Θα σκεφτόμουν σοβαρά να το πετάξω και να μην ξαναπάρω ή εναλλακτικά να μη το παίρνω μαζί κάθε μέρα αλλα ελα που ώρες ώρες είναι πραγματικά χρήσιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony Erricson(όπως γράφεται τέλος πάντων) z550i.

Δε νομίζω να ξαναπάρω σύντομα κινητό γιατί δεν έχει νόημα γιαμένα πιστεύω να χαλάω τα λεφτά μου σε τηλέφωνα με mp3 κάμερες κλπ.Αν είναι πάιρνεις ένα καλό mp3 και μια κάμερα που μάλλον πιο φθηνά θα σου βγουν.

Αν και έχω αρχίσει να το βαριέμαι το κινητό γιατί με βρίσκουν πολύ εύκολα οι γονείς μου..... :x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω

 

Nokia 3310

Nokia 8210

Nokia 7650

Nokia 6600

Nokia 6260

Qtek 2020

HP Ipaq rz1710

Sharp GX10

 

και εχουν περασει αλλα τα εχω δωσει ειτε σε γονεις ειτε ανταλλαγη

 

Nokia 9300 communicator

Motorola V3

Motorola V3i

 

Αυτα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω

 

Nokia 3310

Nokia 8210

Nokia 7650

Nokia 6600

Nokia 6260

Qtek 2020

HP Ipaq rz1710

Sharp GX10................

Αυτα :D

 

Τα χρησιμοποιείς όλα ταυτόχρονα? Προφητείες λένε ότι αυτός που θα χρησιμοποιεί πάνω από τέσσερα κινητά ταυτόχρονα θα είναι ο επόμενος ισόβιος πλανητάρχης (μαζί με τον Μπουγά) και στρατιές από γραμματείς θα λεκιαστούν από το άσπρο υγρό του. Αν είσαι εσύ αυτός, θέλω να μου καβαντζώσεις κάτι οργανάκια από το custom shop της Gibson, καθώς και τσάμπα σέρβις στο αυτοκίνητό μου για πάντα. Α! και κρεπαντζίδικο κοντά στο σπίτι μου, όπου θα τρώω τσάμπα εννοείται.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπα οχι, αν και εχουν ολα καρτα μεσα, χρησιμοποιω μονο το 7650 και 8210 και το 2020. Και λιγο το 1710.

 

PS αμα γινω πλανηταρχης, οποια γκιμπσον θελεις σου περνω :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου