Προς το περιεχόμενο

Fender J.Mascis Jazzmaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια χιλια συγγνωμη για το ακυρο ποστ, αλλα μιλατε για φεντερ και ειπα να ρωτησω για να μην ανοιγω καινουριο θεμα:

 

Το metal plate (ξερετε... εκει που βιδωνει ο λαιμος) των τελε και στρατ, τι ακριβεις διαστασεις εχει? Και η αποσταση μεταξυ των βιδων και των βιδων απο τις ακρες ποση ειναι?

 

Ευχαριστω, και παλι συγγνωμη για το ακυρο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και σε δράση, είναι κούκλα, η επόμενη αγορά μου.

Τα ποντεσιόμετρα και τα καπάκια των μαγνητών θα πανε να πιούν καφεδάκι με το που θα ρθει.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Enema,

 

0131_1lg.jpg

 

The plate is 2" x 2-1/2" (50.80mm x 63.50mm). Mounting holes are spaced 1-1/2" x 2" (38.10mm x 50.80mm) center-to-center. Drill 1/8" (3.00mm) diameter holes in the neck, and 3/16" (4.75mm) diameter holes in the body.

 

Γενικά το www.stewmac.com έχει διαστάσεις για τα πράγματα που πουλάει. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
ελλειψει αντιστοιχης λεξης στα ελληνικα...........προκειται περι abomination...............
:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Θα συμφωνήσω άλλη μια φορά με τα χρωματικά γούστα του fenderiarhs.

Ναι ρε παιδιά....δεν είναι και τόσο όμορφη.... :lol:

Να της βάλεις πράσινη γιρλάντα και μπάλλες και να τη στολίσεις για τα χριστούγεννα είναι.. :lol: :lol: :lol:

Αν είχε κλασσικό headstock θα μου άρεσε περισσότερο. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1

Βέβαια' date=' περιμένετε να δείτε σε λίγο που ο superfunk θα δει ότι έγραψα ότι δεν μου αρέσει το χρώμα της συγκεκριμένης JM. Θα με πει σίχαμα και βγδελυρό ον, μπάζο με χαμηλό IQ, κτηνοβάτη και παρενδυτικό. :lol: :lol: :lol: :lol: Εκεί να δείτε κόντρα. :lol: :lol: :lol: :lol:

Αλλά είναι κατανοητό, έτσι μιλάμε κάθε μέρα. :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Είσαι είσαι!

 

ΣΦ το βλέπεις; Ε; Το Βλέπεις;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1

Βέβαια' date=' περιμένετε να δείτε σε λίγο που ο superfunk θα δει ότι έγραψα ότι δεν μου αρέσει το χρώμα της συγκεκριμένης JM. Θα με πει σίχαμα και βγδελυρό ον, μπάζο με χαμηλό IQ, κτηνοβάτη και παρενδυτικό. :lol: :lol: :lol: :lol: Εκεί να δείτε κόντρα. :lol: :lol: :lol: :lol:

Αλλά είναι κατανοητό, έτσι μιλάμε κάθε μέρα. :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Είσαι είσαι!

 

ΣΦ το βλέπεις; Ε; Το Βλέπεις;

 

Ε βέβαια... θα έχει κάθε δίκιο να μου πει αυτά και χειρότερα.... Ακούς εκεί ... να διαφωνήσω. :lol: :lol:

Λογικό είναι....για παράδειγμα, τις προάλλες στο γραφείο, μια νεοπροσληφθείσα με ρώτησε αν θέλω γάλα στον καφέ και της είπα

"Τι λες μωρή κ@$#%λα ? Αδερφή είμαι να βάλω γάλα?"

(Της έριξα και 2 χαστούκια - αύριο νομίζω βγαίνει από το νοσοκομείο) . Αλλά είχα δίκιο. Ακους εκεί .... γάλα ... Εγώ γάλα?

Αμα δεν ξέρει....γιατί μιλάει? Εγώ φταίω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια... θα έχει κάθε δίκιο να μου πει αυτά και χειρότερα.... Ακούς εκεί ... να διαφωνήσω. :lol: :lol:

Λογικό είναι....για παράδειγμα' date=' τις προάλλες στο γραφείο, μια νεοπροσληφθείσα με ρώτησε αν θέλω γάλα στον καφέ και της είπα

[b']"Τι λες μωρή κ@$#%λα ? Αδερφή είμαι να βάλω γάλα?"[/b]

(Της έριξα και 2 χαστούκια - αύριο νομίζω βγαίνει από το νοσοκομείο) . Αλλά είχα δίκιο. Ακους εκεί .... γάλα ... Εγώ γάλα?

Αμα δεν ξέρει....γιατί μιλάει? Εγώ φταίω?

Τελείως άσχετο με το θέμα (ποίο θέμα αλήθεια;...) αλλά ρε Χαρίλαε...

Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με το παραπάνω post! Έδωσες ρέστα! Kudos... :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου