Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρική Για Metal(μεχρι 1700)


mustaine

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..........Αλλά είπαμε: περι ορέξεως κολοκυθόπιτα ακόμα και αν είναι κολοκυθόπιτα με τζατζίκι κέτσαπ και μερέντα.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

odis13' date=' η φαντασία σου είναι πιο νοσηρή και από τον ιδρώτα από τις τέσσερεις μασχάλες του Goro... (Αυτουνού με τα τεσσερα χερια στο mortal kombat)[/quote']

 

Ευχαριστώ φίλτατε Vrass.Με τιμά το κοπλιμέντο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν έχω μεταλάδικη κιθάρα. Την πήρα μεταχειρισμένη 400 ευρώ και έιναι χειροποιήτη απο τον jimmy στην ιποκράτους. Τους EMG τους είχε. Και ναι δεν παίζω μέταλ. Όσο και αν δεν το χωνεύετε. Και αν θέλετε να ξέρετε, όταν πήρα αυτήν την κιθάρα, δεν ήξερα τι εστί EMG. Μου άρεσε υπερβολικά το παίξιμο της, μου άρεσε και έτσι όπως ακουγόταν και σκέφτηκα ότι ειναι οκ για 400 ευρω.

 

Το thread το αρχικό, λύθηκε. Το παιδί είπε ότι θα πάει να δεί αυτές που του προτείναμε και θα αποφασίσει. Αν θέλετε το μεταφέρουμε αλλού, με τίτλο "τι θα κάνουμε με το Λαμπρο..."

 

ΧΑΧΑΧΑ Τι αστείο με την κολοκυθόπιτα και το τζατζικι... Ακόμα γελάω... Ουτε ΧΙΟΥΜΟΡ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλειδι ...που ειναι το κλειδι....

 

Και να μη γελαμε με τους γευστικους συνδυασμους χωρις να ξερουμε.Αν ειναι γλυκια η κολοκυθοπιττα ταιριαζει η μερεντα.Αν οχι παλι μπορει η μερεντα να λειτουργησει ως διεγερτικο.

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A) OΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΚΙΘΑΡΑ ΜΕ ΕΜG εκτός από μια συγκεκριμένη car strat με 3 μονους ΕΙΝΑΙ μεταλάδικη κιθάρα.

Β)Δε ξέρω αν το πήρες χαμπάρι αλλά όλοι εδώ μέσα σε πήραν στο ψιλό και από ότι κατάλαβα μάλλον τους άρεσε το αστειάκι με την κολκυθόπιτα.

 

Να στο πώ αλλιώς:

Υπαρχει ένας συσχετισμός ανάμεσα σε αυτοκίνητα και κιθάρες.Υπάρχουν για όλα τα λεφτά για όλα τα γούστα αλλά κυρίως για διάφορες χρήσεις.Να σου δώσω ένα παράδειγμα λοιπόν.

 

40χρονη μητέρα 3 παιδιών κατοικεί στο κέντρο της Αθήνας.Καθε πρωι πρέπει να πάει τα παιδιά σχολείο και μετά να καταφέρει να παρκάρει και να πάει δουλειά.Τι αυτοκίνητο πρέπει να πάρει?

α)Μονοθέσιο Maclaren

β)Ford Fiesta

γ) τη τελευταία νταλίκα της MANN

δ) Αρμα μάχης Leopard

ε)Τρακτερ

 

Σε παρόμοιες κιθαριστικές καταστάσεις έχεις απαντήσει τα πάντα εκτός από το β.Δε ξέρω και εγώ πόσα thread έχουν φτάσει τις 10 σελίδες επειδή κάπου στην αρχή κάτι είπες και σε όλο το υπόλοιπο thread προσπαθεί το υπόλοιπο noiz να σε πεισει ότι κάνεις λάθος,μη καταφέρνοντας τπτ.

 

Το αστείο μου θεώρησε ότι το είπα στον Vrass, γέλασε,γελασα και έληξε το θέμα.Δε σου ζήτησα να κάνεις εκτίμηση του χιούμορ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μυδια ...μου φερνουν βζζζζζζζβζζζζζζζζβζββζβζβζζ

 

και εσύ απο μάπα χιούμορ πάσχεις...ακου βββζζβζβζβζβζ...πως σου ήρθε αυτό ρε ?Μήπως το άκουσες πουθενα( λέω γω τώρα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

odis13 το ξερω το ξερω...

Ολες...

Το μονοθεσιο για να πηγαινει γρηγορα τα παιδια στο σχολειο

Το ford για να κραταει τη θεση στο παρκιν οταν περνει το μονοθεσιο

Την νταλικα για να μεταθερει τις μερεντες

Το αρμα για να μην της τη λενε στο δρομο που θα τη βλεπουν με το μονοθεσιο

Και το τρακτερ για να καλλιεργει κολοκυθια.

Και ξερεις γιατι τα θελει ολα?

 

G.A.S

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μυδια ...μου φερνουν βζζζζζζζβζζζζζζζζβζββζβζβζζ

 

και εσύ απο μάπα χιούμορ πάσχεις...ακου βββζζβζβζβζβζ...πως σου ήρθε αυτό ρε ?Μήπως το άκουσες πουθενα( λέω γω τώρα...)

 

Μαλλον εσυ με εχεις ακουσει ....

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου