Προς το περιεχόμενο

Μερικές Χρήσιμες Πληροφορίες για τον Τσακ Νόρις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Cos ΔΕΝ ξέρεις ποιος είναι ο Τσακ Νόρις; Kαι ζεις ακόμη;

 

...είδες πόσο μεγαλόψυχος είναι;

 

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9790&postdays=0&postorder=asc&start=20

(κάτω 3 ποστς)

 

Λοιπό, εγώ θα σου πώ γιατί δεν χρειάζεται να ξέρω ποιος είναι ο Τσακ Νορις.

 

Ο Τσακ Νορις καποτε μετρούσε γιατι ήταν νέος και μαθητής του Δασκαλου Μπρους,

 

Ο Τσακ Νορις σήμερα πρέπει να είναι 70 χρονών αν όχι παραπάνω η αν ζεί ακόμα

 

Τώρα εγώ είμαι 32 χρονών , σχεδον καθημερινά κανω 7 χλμ τρέξιμο (αερόβια γυμναστική), βάρη 45-50 λεπτά την ημέρα, εχω ειδικές συσκευες για συσφιξη κοιλιακών , εχω καλή διατροφή με την βοήθεια συμπληρωμάτων και ένα πολύ καλό σώμα , θα έλεγα παρα πολύ καλό για την ηλικία μου. Κοινως είμαι τούμπανο αλλα όχι το χάλια, το σωστά γραμμωμένο και αναπτυγμένο.

 

Εχω κάνει πυγμαχία ερασιτεχνικά και γνωρίζω να χτυπάω τον αντίπαλο και η φυσική μου κατάσταση αυτή την στιγμή κρίνεται άριστη κοινώς δεν είμαι μονο φούσκωμα αλλα και επιδοσεις και αντοχή. Βαράω 8 ελξεις με 10 κιλα στην πλάτη πίσω και κοπιάζω πολύ για να διατηρούμαι , πολύ φιλε, θελει πολύ υπομονή και θέληση απο εναν άνθρωπο της συγχρονης ελληνικής κοινωνίας ,

σε ενα συστημα μη καλά αμοιβόμενης υπερεργασίας, κοινωνικών υποχρεώσεων ,

απαιτήσεων απο το έτερον ήμισυ  και

παράλληλα ενασχόλησης με την μουσική παίζοντας π.χ. σε ένα συγκρότημα

να μπορώ να κάνω αυτήν την προπόνηση που ναι μεν είναι μάταια , γιατι ολοι θα πεθάνουμε στο τέλος,

αλλά κερδίζω απο αυτή το να εκτονώνομαι , να ηρεμώ, να εχω αντοχή και όρεξη και ζωντάνια και κυρίως να αποφύγω λόγω των παραπάνω να πάρω ενα αυτόματο και να αρχίσω να εκτελώ κόσμο αδιακρίτως στις στάσεις της Ακαδημίας

γιατι εκεί μας οδηγεί ο φρενήρης ρυθμος της συγχρονης ζωής εμάς που μεγαλώνουμε σιγά σιγά, βλέπουμε προτυπα οτι μας πασάρουν οι εκπομπές της τηλεόρασης, γκλαμουρ και παρακμή, ανούσιες πολιτικές συζητήσεις που αναμοχλευουν , αναλύουν , ξερουν αλλά δεν μπορούν να δωσουν λύσεις χειροπιαστές στα κοινωνικά προβλήματα που διογκόνωνται

 

Με λίγα λόγια, ετσι οπως είμαι αν έρθει ο σημερινός Τσακ Νορις σε εμένα με τοση δύναμη και ενέργεια που διαθέτω και συμπέσει με την οργή μου αν είμαι εκνευρισμένος, θα τον σπάσω τόσο πολύ στο ξύλο , θα του συντρίψω πολλά οστά και θα προκαλέσω εσωτερικές βλάβες σε αυτόν τόσες πολλές που δεν θα ζήσει πιθανόν για να φτάσει στο νοσοκομείο, και ούτε θα λαχανιάσω.

 

Θα φάει τόσο ξύλο που θα καταλάβει οτι είναι απλά ενα μυρμίγκι ,

 

Ξερω ποιος είναι ο Τσακ Νορις , αυτός δεν ξέρει ποιος είναι ο καθένας απο εμάς.

 

Εγώ είμαι ο Ανθρωπος με την Μοναδικη Λάμψη και είμαι ανθρωπιστής, αγαπώ τον συνάνθρωπο.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε ενα αμερικανικο chat ειχα διαβασει καποιον να λεει οτι ο Chuck Norris is a pussy!

Και τον ρωταω, :Ποσοι Τσακ χρειαζονται να αλλαξουν μια λαμπα?

Μου λεει : Ποσοι?

Του λεω: 2, ενας να σκοτωσει ολους μεσα στο δωματιο και ενας να αλλαξει τη λαμπα

Και προς μεγαλη μου εκπληξη μου απανταει: Two? Thats why he's a pussy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει το αστείο με τον τσακ νορις? Δεν έχω πάρει χαμπάρι και δε το βρίσκω αστείο επειδη δεν εχω καταλαβει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα, ειναι απλο...Δεν χρειαζεται να σκεφτεις η να καταλαβεις τιποτα. σκεψου απλα πως ο Ελβις ζει, απλα ο Chuck Norris δεν τον αφηνει να βγει απ το υπόγειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν ο Τσακ Νορις των Ιλισσίων

 

Ιλίσια μένεις αδερφέ? Και εγω. Και έχω ακούσει πληκτρόσολα απο την απέναντι πολυκατοικία. Κανόνισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

ελεος ρε μ@@@ες  . ειπα να σερφαρω λιγο , να με παρει ο υπνος , και γελαω σα χαζος μπροστα σε μια οθονη. ετσι μου ρχεται να μου δωσω μια στριφογυριστη κλωτσια να λιποθυμησω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου