Προς το περιεχόμενο

Ακούστε μια διασκευή - Remix ενός Κρητικού τραγουδιού!


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ο Ρουμπελάκης όλα τα κατέχει! Τον πείραξε που το έκανα σκυλέ, αλλα ούτε ποιανού είναι δεν ξέρει!

 

Σκυλάδικο??? Που το ακουσε το σκυλάδικο??? Το εβαλα του Αρη και το πηρε σε σι ντι!!! ΧαΧα!! Αποψη μου: Φτιαξε αλλο σε μπιτακι και αλλο σε ροκ, μην τα βαζεις μαζι!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο Ρουμπελάκης όλα τα κατέχει! Τον πείραξε που το έκανα σκυλέ, αλλα ούτε ποιανού είναι δεν ξέρει!

 

Σκυλάδικο??? Που το ακουσε το σκυλάδικο??? Το εβαλα του Αρη και το πηρε σε σι ντι!!! ΧαΧα!! Αποψη μου: Φτιαξε αλλο σε μπιτακι και αλλο σε ροκ, μην τα βαζεις μαζι!!!

Ξα μου μένα! Πως θα πρωτοτυπήσουμε? ;D Με την ευρύτερη έννοια του όρου σκυλάδικο = εμπορικό του Γιάννη...

 

Ευχαριστώ παίδες, χαίρομαι που σας άρεσε και χαιρομαι που αυτό το τραγούδι ακούγεται, γιατί του αξίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο Ρουμπελάκης όλα τα κατέχει! Τον πείραξε που το έκανα σκυλέ, αλλα ούτε ποιανού είναι δεν ξέρει!

 

Σκυλάδικο??? Που το ακουσε το σκυλάδικο??? Το εβαλα του Αρη και το πηρε σε σι ντι!!! ΧαΧα!! Αποψη μου: Φτιαξε αλλο σε μπιτακι και αλλο σε ροκ, μην τα βαζεις μαζι!!!

Ξα μου μένα! Πως θα πρωτοτυπήσουμε? ;D Με την ευρύτερη έννοια του όρου σκυλάδικο = εμπορικό του Γιάννη...

 

Ευχαριστώ παίδες, χαίρομαι που σας άρεσε και χαιρομαι που αυτό το τραγούδι ακούγεται, γιατί του αξίζει!

 

 

 

Κανε και το κοσμε χρυσε που ειναι ριζιτικο!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κάνε τον Εθνικό Ύμνο.

 

(Ο Ρώσος συνάδελφος (gglambrov)  σε πρόλαβε  :D )

 

http://www.youtube.com/watch?v=Pavbnb9rD6Y

 

 

(Τραγική διασκευή έτσι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα hip-hop τον ελληνικό ύμνο (οι κανονικοι στίχοι αλλα ραπαριστοί και με beat) και το αστείο είναι ότι το άκουσα προεκλογικά στον πάγκο γνωστου ακροδεξιού κόμματος στην πανεπιστημίου. Χωρίς πλάκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αστείο είναι ότι το άκουσα προεκλογικά στον πάγκο γνωστου ακροδεξιού κόμματος στην πανεπιστημίου. Χωρίς πλάκα!

 

Για όσους δεν εκαναν την εξαιρετικα πολυπλοκη αυτη σκεψη εννοει το ΛΑ.Ο.Σ!!! Φτου, μακρια απο μας!!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου