Προς το περιεχόμενο

Run by marooned


marooned

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο πολυ καιρο που το παιδευα βρηκα τελικα τον χρονο να το τελιωσω. Το κομματι ειναι το Run και το λινκ ειναι www.myspace.com/arissfakianakis  . Θα με βοηθουσατε αρκετα αν προτεινατε διαφορες διορθωσεις περι μιξης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κανει και στο προηγουμενο κομματι σου σχολιο αν θυμαμαι καλα....αυτο που μου αρεσει στη μουσικη σου ειναι το οτι δεν μπορει καποιος να την καταταξει ευκολα σε καποιο ειδος...επισης μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι σαν κιθαριστας... ;).......αν ειχα να κανω καποια παρατηρηση θα ελεγα ισως οτι τα τυμπανα ηθελαν λιγο καλυτερο programming....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για τα τύμπανα αλλά μάλλον θέλουν λιγότερο βάθος και διαφορετικό ταμπούρο ,παρά programming το οποίο ειναι συμπαθητικό.

Ολα τα άλλα ειναι τζετ, και το μπάσσο χαμήλωσε λίγο, φέρτο πιο κοντά στην κιθάρα, να δένει με την μίξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια για τα σχολια και τις παρατηρησεις σας. Θα προσπαθησω να βρω λιγο χρονο να διορθωσω τα τυμπανα γιατι οντως σημερα που τα ακουσα απο τα ηχεια ενος φιλου δεν μου κατσανε καλα στο αυτι οπως και κανα δυο αλλα πραγματακια. Δυστηχως τα ηχεια μου ειναι της πλακας και αυτο που ακουω σπιτι δεν ειναι αυτο που νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλε!!! Σε θαυμάζω!! Πολύ καλό το κομμάτι. Συμφωνώ για τα drums αλλά η σύνθεση μου αρέσει... (λίγο απότομο το τέλος). Μπράβο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου