Προς το περιεχόμενο

Rocky The Greatest Singer


ffmakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ταλέντο!  :P

 

παρακάτω η ντίβα του ...αλυχτίσματος mademoiselle nobs στη διασκευή-εκτέλεση του seamus στο live at pompeii, όπου ο gilmour παίζει φυσαρμόνικα, ο waters τη strato του gilmour και μπάσο ο αόρατος μπασίστας (οκ το μπάσο είναι προφανώς overdub)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffmakis δικος σου ο αοιδός?να τον χαιρεσαι.

Παρτε και τον Μπάμπη σε μια παλιά του εμφανιση (δυστυχως ο συγχρονισμος εικόνας κ ήχου δεν ειναι τοσο καλος)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ffmakis δικος σου ο αοιδός?να τον χαιρεσαι.

Παρτε και τον Μπάμπη σε μια παλιά του εμφανιση (δυστυχως ο συγχρονισμος εικόνας κ ήχου δεν ειναι τοσο καλος)

 

 

Τα ρέστα μου ρε συ Πέτρο, ο σκύλος σου είναι ταλεντάρα! ;D ;D ;D

 

Έμεινα λίγο ξεκρέμαστος βέβαια γιατί είχα την ελπίδα ότι ο φακός θα πιάσει και παντοφλίτσα, αλλά ας είναι, νεξτ τάημ. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kwstas79:Ναι,στο παιξιμο μου εχω προσαρμοσει ολα τα ποιοτικα στοιχεια που εχουν περασει απο τα αυτια μου.Ειδικα στο σαξοφωνο εχω παντρεψει το παλιο με το συγχρονο κ εχω σμιξει στοιχεια που απαιτουν τη διαδραστική αλληλεπίδραση του κοινού με το εργο μου.Κι εσυ ο ιδιος πρεπει να εχεις σπανιο χαρισμα αισθητικης και σπουδαιο καλλιτεχνικο κριτηριο που αντιλαμβανεσαι το μεγαλείο της μουσικής μου.

 

@Earendil:Η θεση μου για το ταλεντο εχει διατυπωθει κ στο παρελθον εκτενως.Δεν εχω καταληξει στο οτι το εχει,αλλα ο Μπαμπης εφαγε σπρωξιμο απο το σπιτι για να αναπτυξει την κλιση του.Συχνα με δικη μου υπερβολη,κατι για το οποιο αισθανομαι ασχημα ενιοτε,αλλοτε παλι ισοσταθμιζεται αυτη η ενοχη αναλογιζομενος τις προσωπικες μου θυσιες που συνεβαλλαν στο να χαρακτηριστει "σκυλι-θαυμα" (dogigy).Σε κρεβατι fender τον ειχα!!!! :'(

 

Για τις παντοφλες εχε υπομονη,ετοιμαζω κατι καλο.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς αγαπητέ εν χριστώ αδελφέ blue, άλλωστε έχω φάει πολλές λαδόκολλες για να φτάσω στο σημείο G της υπέρτατης καλλιτεχνικής ηδονής που βρίσκομαι τώρα, απόμακρος από την πλέμπα της μετριότητας, αλλά σας αγαπάω και σας κάνω παρέα, αλλιώς θα έστελνα τους φίλους μου ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ και ΧΟΥΛΚ Ο ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ να σας κάνουν με τα κρομμυδάκια, πράγμα το οποίο θα μπορούσα να κάνω και εγώ βέβαια, αλλά βαριέμαι να βγαίνω από την σπηλιά μου και έχει και κινηση, αυτό που το πας;

 

Επίσης είσαι το μοναδικό ον που η βαλίτσα της κιθάρας του χρειάζεται άμεση αποτρίχωση/αποψίλωση/εντομοκτονία.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γενικά ήσασταν καλός, είναι φανερό ότι έχετε τις προϋποθέσεις για να φτάσετε πολύ ψηλά.

Τονικά είχατε κάποια προβλήματα στις χαμηλές και επίσης να προσέξετε λίγο την άγθγωση, ιδιαίτεγα στο "σ".

Συγχαρητήρια και πάλι, ας μην ξεχνάμε ότι το "προσκλητήριο" είναι πολύ απαιτητικό τραγούδι.

Θα σας βάλω ένα τγία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου