Προς το περιεχόμενο

Ποιό ΜΕταΛ πετάλι για iced earth ηχο ala "john shaffer"


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσεξα οτι δεν αναφερει κανεις τα πεταλια της AMT Electronics.Εχει ποικηλια απο Distortion kai overdrive pedals και δυσκολα δεν θα βρεις καποιο που να σου αρεσει.Εχουν και παρα πολυ καλες κριτικες στο Harmony-central παρολο που ειναι ρωσικα.

 

www.amtelectronicseurope.com    για κλιπακια.

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε τι setup δοκίμασες το Metal Zone? (πληροφοριακά ρωτάω, δεν σκοπεύω να επιχειρήσω να σε μεταπείσω)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(πληροφοριακά ρωτάω, δεν σκοπεύω να επιχειρήσω να σε μεταπείσω)

 

 

φιου....

 

Δεν κατάλαβα...έχεις κάτι να πεις;

 

edit & και απαραίτητο disclaimer: δεν τσαμπουκαλεύομαι, απλά δεν έχω καταλάβει τι εννοείς με το "φιου..." ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποσιωποιητικα... Αμα δεν ξέρεις να ξεχωρίσεις τον ήχο των EMG, απο τον μαμήσιων άθλιων μαγνητων της ibanez καλύτερα να παρατήσεις το ψάξιμο του ήχου. Ή όπως λένε στα μέρη μου: ΠΑΡΕΤΑ!

 

καλυτερα φιλε ΠΑΡΕΤΑ εσυ τις παροπιδες και μαθε να κρινεις με το αυτι και οχι με το brand name..

 

 

 

τεσπα ..jasemeister εσυ το εχεις το μεταλ zone και δεν σου τζιτζικιζει? τι ρυθμισεις εχεις? για να τεσταρω τις ιδιες.

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

menelae το δεξι χερι του εννοω...δεν ειπα την φοβερη τεχνικη του ειπα απλα την τεχνικη του..εγω πχ δεν εχω τετοια rythm 2 fast for me!!

 

:P Np, just joking :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Metal Zone Mt-2 δεν είναι τυχαία το best seller πετάλι της boss. Δοκίμασε το. Είναι πραγματικά καλό για Metal και για τον ήχο που κυνηγάς. "Κάθεται" πολύ καλα σε Marshall Valvestate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Metal Zone Mt-2 δεν είναι τυχαία το best seller πετάλι της boss. Δοκίμασε το. Είναι πραγματικά καλό για Metal και για τον ήχο που κυνηγάς. "Κάθεται" πολύ καλα σε Marshall Valvestate.

 

δοκιμασα metal zone και οντως τζιτζικιζει παρα πολυ ρε γμτ...

 

δεν ξερω δεν εχω βρει κατι ..το κακο με το telegun που δεν το εχω δοκιμασει ακομα ειναι πως κανει 180 ευρω.

 

αλλα απεριψα metal zone.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου