Προς το περιεχόμενο

Jeff Beck style βραδυνό κλιπ


exarhos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη εχω ενα μαπα μικροφωνο και δεν μπορω να κανω δουλεια και να σου πω την αληθεια βαριεμαι τη γραφειοκρατεια προτιμω για ηχογραφησεις το rig.

ασε που δεν εχεις καθολου φυσιμα.

μιλαω παντα για τη home-job. αυτα ειναι δουλειες στο σπιτι που γραφω ιδεες συνηθως.

sτο 'over the sea' κ 'autumm leaving' εγραψα με τη τρομερη βοηθεια του Παρη(fleamail) ο οποιος εγραψε μπασο και εκανε μιξη.

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

sτο 'over the sea' κ 'autumm leaving' εγραψα με τη τρομερη βοηθεια του Παρη(fleamail) ο οποιος εγραψε μπασο και εκανε μιξη.

 

Αυτά τα δύο έχουν βάλει όμως ψηλά τον πήχη (ηχητικά) στα αυτιά μας...(το "over the sea" βρίσκεται μονίμως στο playlist μου τον τελευταίο χρόνο)... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως Κωστα μολις μπηκες στα φειβοριτς στον εξπλορερ μου... Τρομερο το κλιπακι αλλα τρομεροτερο το Over the sea... Σου ευχομαι εις ανωτερα φιλε μου

<3 Fender Strat (squire strat in my case)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vai; Γιατί Vai; Τρόμαξα λίγο στην αρχή, όταν το διάβασα, αλλά ευτυχώς είναι εντελώς Jeff Beck και ξερό ψωμί! ::)

 

Πολύ μου άρεσε! Όμορφο, στρατοκαστερικό παίξιμο, παρ' όλο το avatar! ;D

 

Και ωραίος ήχος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε πολυ το κοματι!

η αρμονια του βασικα η οποια θυμιζε αρκετα Beck(cause we ended as lover φαση)

κιθαριστικα επισης ειναι πολυ ομορφο! εχει αυτο που λενε γλυκο παιξιμο!

ωραια συμαζεμενα Licks(λιγο επαναλαμβανεσε αλλα ολοι μας το παθαινουμε αυτο) κ ηχος ειναι συμπαθητικος!

αλλα το παιξιμο δεν μου θυμησε κ τοσο Beck! βασικα του ελειπε η "αρρωστια"

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δηκιο αυτη η εκτελεση δεν ειναι φαση beck ηταν η πρωτη που εσβησα αλλα δεν μπορω να αλλαξω τον τιτλο.

 

αααα!

οκ τοτες! γραψε λαθος!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου