Προς το περιεχόμενο

Playback Europe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξερει κανεις με ποια εταιρια στελνει το playback-europe.com ???

 

Ηρθε λεει ενας απο μεταφορικη σημερα στο σπιτι μου και φωναζε... αλλα δεν αφησε ουτε χαρτι ουτε τιποτα... @#!$@# (καθε φορα η ιδια ιστορια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις με ποια εταιρια στελνει το playback-europe.com ???

 

Ηρθε λεει ενας απο μεταφορικη σημερα στο σπιτι μου και φωναζε... αλλα δεν αφησε ουτε χαρτι ουτε τιποτα... @#!$@# (καθε φορα η ιδια ιστορια!)

 

UPS νομιζω, απο Thomann ειναι με UPS, και αυτο ειπανε και για μενα. Αλλα ημουνα σπιτι ολη μερα, δεν αφησε ουτε χαρτι ουτε τιποτα και αυτος. Και ειπανε οτι δεν ηθελα να δωσω το Package για επιστροφη  ???

Πηρα κιθαρα απο Τhomm... αλλα εχει ζημια γ'αυτο περιμενα να μου το παρουνε.

Και περιμενω παλι... ελεος UPS...

Satisfied Digitech RP500 User!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι... εμενα με πηραν τηλεφωνο τελικα απ την TNT... θα παω να το παραλαβω απ τα γραφεια τους αυριο!!

 

Παντως ειναι ΠΟΛΥ γρηγοροι! Δευτερα παραγγελια - Τριτη παραδοση!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

To playback παλιότερα έστελνε με την UPS, πλέον το στέλνει με την chronopost προφανώς στην Ελλάδα, και όντως είναι πολύ γρήγοροι. H chronopost απ'ότι είδα πάντως συνεργάζεται στην Ελλάδα με την ΤΝΤ, για speedex δεν είμαι σίγουρος. Αν υπάρχει κάποιος που ξέρει περισσότερα ας δώσει καμιά πληροφορία, γιατί κι εγώ πλέον δεν ξέρω από ποιά εταιρία να τα περιμένω...  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω περιμενω απο palyback...εκανα την παραγγελια την προηγουμενη πεμπτη κ στην αρχη μου λεγανε οτι θα ερθει σε 48 ωρες, μετα μου ειπανε για αρχη αυτης της εβδομαδας και τωρα για παρασκευη η μεγαλη δευτερα...αντε να δουμε που θα το πανε...με ups παντως μου το στελνουν...και στο tracking λεει οτι ειναι ακομη γαλλια...

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ παρήγγειλα σαν καλό παιδάκι προχτες Πέμπτη στις 22.00 ωρα ελλάδος. Πρωι πρωί Παρασκευής η γαλλική τράπεζα έκρινε ΟΚ την αίτηση μέσω χρεωστικής. Δεν έπαιρνα όμως καποια επιβεβαίωση απο το Playback και είπα να τους αφήσω μια Online ερώτηση για την πορεία της παραγγελίας. Μου απάντησαν στις 13.00 ωρα ελλάδος οτι χρηματικώς είμαστε οκ και εντός της ημέρας (Παρασκευή) θα γίνει η αποστολή. Επόμενη ενημέρωση είχα στις 20.00 και μου έλεγαν οτι η παραγγελία είναι έτοιμη και θα ταξιδέψει σήμερα(Παρασκευή, χτες δλδ) με UPS ή chronopost. Tracking number δεν μου έδωσαν και αναρωτιέμαι μέχρι ποιά ώρα λειτουργεί στην Γαλλία η ups ωστε να μπορεί να παραλάβει το πακέτο. Μέχρι σήμερα (Σάββατο) δεν έχω άλλη ενημέρωση που σημαίνει μάλλον οτι το Playback δεν έχει tracking number να μου δώσει άρα να υποθέσω οτι δεν έχει γίνει παραλαβή απο ups ακόμα? Το Online chat ειναι κλειστό αν και λειτουργουν τα Σαββατα. Τελευταίο clue ειναι οτι το προιόν που παρήγγειλα δεν ειναι πλέον στο stock τους. Προφανώς πήρα το τελευταίο τους  :Ρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου