Προς το περιεχόμενο

Πού θα βρώ ηλεκτρονικό για επισκευή sampler ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα sampler που μου έβγαλε ένα πρόβλημα , ξέρει κάποιος πού θα βρώ κάποιον ηλεκτρονικό στην περιοχή της Αθήνας και Πειραιά για να του ρίξει μία ματιά ? Ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bon Studio

Ζαϊμη 6, Αθήνα, 106 83, Τηλ.: (+30 210) 3809605-8, 3302059-62

 

Ευχαριστώ αυτό το ήξερα  ;) , θα με βόλευε όμως εάν υπήρχε κάποιος ηλεκτρονικός ελεύθερος επαγγελματίας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες την λίστα με τα καταστήματα στο INFO.

Ή έχουν δικό τους τεχνικό ή με κάποιον συνεργάζονται που έχει σχέση με μουσικά όργανα και πρόσβαση στις αντιπροσωπείες.

Για τεχνικό που δεν έχει σχέση με αυτούς άστο καλύτερα. Εγώ προσωπικά είμαι παθών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη  μου πεις οτι προβλημα ειναι οτι ανοιγει κανονικα, αλλα δεν δειχνει τιποτα στην οθονη και δεν παραγει κανενα ηχο?

Αν ειναι αυτο , τοτε καλως ορισες στο club μας.

Anyways, αναφερε το προβλημα σου μπορει να υπαρχει λυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη  μου πεις οτι προβλημα ειναι οτι ανοιγει κανονικα, αλλα δεν δειχνει τιποτα στην οθονη και δεν παραγει κανενα ηχο?

Αν ειναι αυτο , τοτε καλως ορισες στο club μας.

Anyways, αναφερε το προβλημα σου μπορει να υπαρχει λυση.

 

Το πρόβλημα δυστυχώς το δημιούργησα εγώ .

 

Όλα ξεκίνησαν ώς εξής .

 

Έβαλα το korg στην πρίζα με ένα μετασχηματιστή τυχαία που βρήκα και δεν δούλευε , νόμιζα ότι είχε ξεκολήσει όπως και παλιότερα απο την πλακέτα το καρφωμένο βύσμα τροφοδοσίας . Το άνοιξα για να το φτιάξω αλλά είδα ότι ήταν οκ . Θυμήθηκα όμως ότι ο μετασχηματιστής αυτός ήταν κουκουρούκου και πρίν ακόμα κουμπώσω το korg δοκίμασα άλλο και δούλευε . Έτσι αφού δούλεψε πήγα να το κλέισω χωρίς όμως να το βγάλω απο ΄την τροφοδοσία !@#$!@#$ . Κατά το κλείσιμο άκουσα ένα "τσάφ" και από τότε τίποτα .

 

Αυτά ........ μακάρι να φτιάχνεται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου