Προς το περιεχόμενο

The toyota's... Remake...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε:

παραπλανητικά, δυσφημιστικά, ανακριβή μηνύματα ή με συκοφαντικό, υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι ρε......Έπρεπε να το βάλεις πιο πρίν γιατί μ' εφυγε η μέση να τρίβω χαλιά....Αξιος και πανέτοιμος αλλά δεν το βαλες για να σχολιάσουμε μουσικά-στιχουργικα γιατί απλά δεν υπάρχει κάτι σ'αυτό το θέμα.

 

Μάλιστα, υπάρχουν και ανθρώποι με πόνο και αλήθεια μέσα τους και πολύ μεγάλη αίσθηση χιούμορ.....

 

Δεν έχω να πώ τπτ άλλο και πολλά είπα................Αρε τζόνι σε συμπονώ ταμάλα.....Τσόνι έλα να σε πάρω άλλο τεμόνι ρε με σκαλιστές πατάτες γύρω-γύρω.

 

 

Εντιτ:Το κανα ντανουλόαντ ευτυχώς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks men... Σίγουρα δεν το έβαλα για αξιολόγηση χεχε... Πρέπει να γελάμε που και που ...

Όσο για το κατακόκκινο άρθρο 4 νομίζω οτι το κομμάτι έχει φυλετικές διακρίσεις όσο είχε και ο ταμτάκος στο ναυτικό... 

Τώρα κατάλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.Συμφωνείτε να μην αναρτείτε:

παραπλανητικά, δυσφημιστικά, ανακριβή μηνύματα ή με συκοφαντικό, υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή, καθώς και πολιτικού, θρησκευτικού, ή φυλετικού χαρακτήρα.

 

Εγώ που πρόλαβα και το κατέβασα είμαι παράνομος? ΓΟΥΣΤΑΑΑΑΡΩ!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Labro μου φαίνεται οτι θα πάμε στο ντουμπάι παρεα μαν μιας και το κομμάτι προσέβαλε ορισμένους ... Όσο για το αν το κομμάτι περιέχει φυλετικές διακρίσεις περιέχει οσο και "Ο Ταμτάκος στο Ναυτικό" 

Τώρα κατάλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Labro μου φαίνεται οτι θα πάμε στο ντουμπάι παρεα μαν μιας και το κομμάτι προσέβαλε ορισμένους ... Όσο για το αν το κομμάτι περιέχει φυλετικές διακρίσεις περιέχει οσο και "Ο Ταμτάκος στο Ναυτικό" 

+Απειρο πάνω σ'αυτό
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με πειραξε, και εγω το ανεφερα στον συντονιστη. Απο ενα σημειο και μετα το χιουμορ και το αστειο σταματα και ξεκιναει η βλακεια. Το νοιζ το εχει ξεπερασει εδω και καιρο αυτο το σημειο, απ οτι φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε κάνε και μια αναφορά στη AudioVisual για τις προσβλητικές Ταινίες του Μιχάλη Μόσιου(Ταμτάκος)...  :-X κι αν έχεις την ευγενή καλοσύνη πές μου πιο μέρος σε πείραξε...

Τώρα κατάλαβα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου