Προς το περιεχόμενο

Ενα πιανιστικό κομμάτι...


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.box.net/shared/8q1lyj0o40

 

Πρόκειται για 2 διαφορετικά θέματα τα οποία αναλύω. Ελπίζω να σας αρέσει (και να πιάσω και την πλειοψηφία που είναι κιθαρίστες!  ;) )

 

Παίζω εγώ και είναι 1 take, οπότε να είστε λίγο επιεικείς...  :)

 

Περιμένω τα σχόλια σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπρο γενικα οι ιδεες σου μου αρεσουν..

 

Οπως λεω παντα, δε μου πεφτει κανενας λογος, αλλα αυτη είναι ολιγον τι γλυκαναλατη (θα μου πεις ποιος μιλαει τώρα)...

 

Ειναι λίγο σαν να μιμείται ο Σπανουδακης τον Σοπεν χωρις να εχει ακουσει κανενα κομματι του :P χοχο...

 

ορισμενα σημεια εχουν πολυ καλη εκτελεση, αλλα γενικα είναι λίγο σαν προχειρος αυτοσχεδιασμός σε καποιο θεμα, χωρις πολλα αρμονικα παιχνιδια..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν εχω ακουσματα για να το κρινω το ακουσα πολυ ευχαριστα ,ειδικα απο τη μεση και μετα μπορω να πω οτι με ενθουσιασε! ;D ;D ;D

 

 

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο σου,μου αρεσε,το ακουω ηδη για 3η φορα :)

Ενω με εχεις πεισει με την παρουσια σου οτι εισαι ο μονος απο δω που θα βγαλει λεφτα,με αυτο μου δειχνεις το αντιθετο. ;D

Θα χαρω να ακουσω κ αλλα δικα σου σε αυτο το στυλ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλτατοι! Καταρχήν να σας ευχαριστήσω που κάνατε τον κόπο και το ακούσατε και αφήσατε και σχόλια.

 

Λαμπρο γενικα οι ιδεες σου μου αρεσουν..

 

Οπως λεω παντα, δε μου πεφτει κανενας λογος, αλλα αυτη είναι ολιγον τι γλυκαναλατη (θα μου πεις ποιος μιλαει τώρα)...

 

Ειναι λίγο σαν να μιμείται ο Σπανουδακης τον Σοπεν χωρις να εχει ακουσει κανενα κομματι του :P χοχο...

 

ορισμενα σημεια εχουν πολυ καλη εκτελεση, αλλα γενικα είναι λίγο σαν προχειρος αυτοσχεδιασμός σε καποιο θεμα, χωρις πολλα αρμονικα παιχνιδια..

 

 

Φίλε neeq ο σκοπός δεν είναι να γίνει το υπερκομμάτι με τις 16,3 μετατροπίες και με τις χρωματικές να ρέεουν, αλλά να πείς το ίδιο πράγμα έτσι ώστε να το καταλάβει και η κερά κατίνα που δεν ξέρει μουσική.  ;) :)

Όντως μερικά μέτρα ήταν αυτοσχεδιαστικά επειδή δεν είχα αποφασίσει τί θα παίξω...  ::) :-[

 

Ενω με εχεις πεισει με την παρουσια σου οτι εισαι ο μονος απο δω που θα βγαλει λεφτα,

 

Απο το στόμα σου....  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Λάμπρο έχεις αρχίσει να βγάζεις κομμάτια με ρυθμούς Φοίβου.

Πόσα έχεις κάνει ρε όλα μαζί?

Το καλό είναι οτι τα δικά σου ακούγονται, του Φοίβου δεν παλεύονται με τίποτα ;D

Το συγκεκριμένο μου αρέσει πολύ πάντως, μπράβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εύγε Λάμπρο!

 

Εγώ γιατί περίμενα από στιγμή σε στιγμή να σκάσουν οι μέταλ κιθάρες; ;D ;D

 

Νταξ... εγώ περίμενα να σκάσει το κινέζικο κρασ.

 

 

 

(Συγνώμη που σε πειράζω Τζίτζη μου αλλά είναι η πιο αστεία (με την καλή έννοια) συνθετική άποψη που έχω ακούσει  :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε neeq ο σκοπός δεν είναι να γίνει το υπερκομμάτι με τις 16,3 μετατροπίες και με τις χρωματικές να ρέεουν, αλλά να πείς το ίδιο πράγμα έτσι ώστε να το καταλάβει και η κερά κατίνα που δεν ξέρει μουσική.  ;) :)

Όντως μερικά μέτρα ήταν αυτοσχεδιαστικά επειδή δεν είχα αποφασίσει τί θα παίξω...  ::) :-[

 

 

Βρε ποιος σου ειπε ότι μου πεφτει λόγος? Σου ειπα γενικα ξερω τι μπορεις να γραψεις και μου αρεσουν οι ιδεες σου..Απλα αυτή μου φανηκε πολυ in your face kera Katina..

 

Πςςς κομματι με 16 μετατροπίες, είναι by default ωραίο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου