Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #4: 100 bottles of beer on the wall


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σύ Bloody, δεν είχες αρκετά μακρύτερη κόμη??....λάθος θυμάμαι??

 

Όχι, μια χαρά θυμάσαι... φύγανε, δεν υπάρχουν πια!!! Είχαν καταντήσει αηδία, σαν το βζζζζζζ ένα πράμα.

 

Ωραίες οι φωτό, κουκλιά βγήκαμε πάλι (όπως θα έλεγε και ο bloody)... ;D ;D ;D

 

 

Άστα να παν... ΑΜΑΝ. Οι γωνίες φταίνε. Σαν πρώην παλαιστής του σούμο βγήκα. Jase να κοιτάς πίσω από τον ώμο σου τα βράδια... ποτέ δεν ξέρεις.

 

 

 

Προσέξατε ότι κάποιοι από εμάς βγήκανε σε όλες τις φωτογραφίες με το μάτι του satan; Μήπως πρέπει να ανησυχώ για την πνευματική μου υπόσταση; ???

 

Α, μήπως εννοείς αυτήν;; Όχι, δεν είμαι καθόλου κυριευμένος απ'τον Οξαποδώ. Κάποια στιγμή μιλούσα σε άγνωστες γλώσσες εξαφανισμένων πολιτισμών, αλλά αυτά τα κάνει η Biere du Demon που ήπια πρώτη (12 βαθμοί, παρακαλώ).

 

NOIZ4-22.jpg

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βρε bloody 5.1 Μegapixel είναι αυτά πως να συλλάβουν το μεγαλείο μας και να το αποδώσουν σωστά;

 

Αχ εγώ φταίω που έβγαλα pics, τώρα θα αρχίσουν να μου καίγονται οι NOS Phillips και τα αμερικάνικα Jensen...ΒΟΗΘΕΙΑ!

 

The power of Christ compels you! The power of Christ compels you!

exorcist.jpg

 

;D ;D ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να συγχαρώ όλους τους νοιζάδες που κρατάνε ζωντανή την ιερή αυτή τελετή της μπυροποσίας!!!

 

Ελπίζω να περάσατε όλοι πολύ καλά. Μακάρι να ερχόμουν και εγώ αλλά δυστηχώς άργησα να δω το thread :'(

 

Η επόμενη μπυροποσία περίπου πότε προβλέπετε να γίνει? Θα είμαι και εγώ παρών πιστεύω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επόμενη μπυροποσία περίπου πότε προβλέπετε να γίνει?

 

Αυτό κανείς δεν το ξέρει, οι μπυροποσίες χτυπάνε σε ανύποπτο χρόνο, σαν την διάρροια. Βασικά αυτοκανονίζονται, εμείς είμαστε οι ταπεινοί υπηρέτες τους.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τα σάλια μου τρέχουνε...

Μπύρες, μάσα και παρέα ώραία.

Ρε παιδιά πρέπει να γίνει ένα καλό αυτή τη φορά. (να'μαι κι εγώ δηλαδή...  :D )

Το ξέρατε ότι πριν πολλά χρόνια είχα κλείσει ολόκληρη μπυραρία μόνο για το Noiz με τσάμπα μπύρα και ήρθαν... 5-6?

Αυτά είναι... μας τσουρουφλίζουνε και μέτά φυσάμε και το γιαούρτι!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου