Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #4: 100 bottles of beer on the wall


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ θα περιμένω το κέρασμα! ;D ;D ;D

 

Λοιπόν να σας πω, μια και η τελευταία μπυροποσία δεν ήταν και πολύ πολυπληθής, θέλετε να κανονίσουμε μία ΑΜΕΣΑ για την άλλη Παρασκευή; Λείπανε πολλοί ρε παιδιά.......... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 120
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά εσύ Μενέλαε δεν θες συνάξεις του Νοiz, εσύ ψάχνεις αθώους για να τους παρασύρεις στο βάραθρο της μάστιγας του αλκοόλ...

 

 

Πόσοι θα μαζευτούμε στην επόμενη κατά καλοκαιράκι μεριά με φόντο τη θάλασσα (ή καμιά λίμνη κύριε wannabe ταυρομάχε, you know who you are);

 

Για να μην παρεξηγούμεθα...

SG4.jpg

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε παιδιά..!!Υπέροχα ήταν φαντάζομαι!! 8)

 

Jase (και λοιποί) δεν μπόρεσα τελικά να ανεβώ Αθήνα...Κρίμα μεγάλο!... :'(

bloody ελπίζω την επόμενη φορά να τα πούμε και από κοντά, ομοίως και για τον spy...

kwsta τι πρέπει να πω; Το approve έγινε οπότε ό,τι και να πω είναι λίγο...

Mαριάνα την επόμενη φορά οφείλεις να είσαι μέσα. :D..(όπως και όλοι οι άλλοι...)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ βρε FatalK κρίμα ρε παιδί μου. Άντε με το καλό στην επόμενη  ;)

 

Παιδιά με τα χίλια για επόμενη Μπυροποσία, μόνο που εγώ αυτόν τον καιρό τρέχω με τη δουλειά η συμμετοχή μου θα είναι της τελευταίας στιγμής...προτείνω πάντως να γίνει εκεί με τις μπυροκολώνες να μη περιμένουμε σερβιτόρες κτλ για να δροσιστούμε  ;D

 

Προσφέρεται κανείς να συντονιστεί με τον αρχηγό να οργανωθεί κάτι καλό (αν όχι άμεσα τουλάχιστον για την μεθεπόμενη)?

 

Beers!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες....Μετα τις πανελληνιες όντας offiially 18 αν εχω παει καλά....ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ.... (τον πρώτο γύρω);D ;D

 

Καλή επιτυχία ΝΕΜΟ στις εξετάσεις σου!σκέψου ότι μετά σε περιμένουν 4 ολόκληροι μήνες ξεκούρασης!καλό κουράγιο ;)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδες....Μετα τις πανελληνιες όντας offiially 18 αν εχω παει καλά....ΣΑΣ ΚΕΡΝΑΩ.... (τον πρώτο γύρω);D ;D

 

Καλή επιτυχία ΝΕΜΟ στις εξετάσεις σου!σκέψου ότι μετά σε περιμένουν 4 ολόκληροι μήνες ξεκούρασης!καλό κουράγιο ;)!

 

4 ολόκληροι μήνες ακατάσχετης μπυροποσίας καλύτερα!

NemOOO γερά, το πάσχα ειναι κοντά!

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώτο κι εγώ θέλω πολύ να καταφέρω να έρθω σε μία... Σε καμμία δε με βόλευε η ημερομηνία.. Ελπίζω στην επόμενη να μπορέσω να έρθω...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου