Προς το περιεχόμενο

Ποια η γνώμη σας για την cosmomusica;


Sonic_Z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο "τιτλος" αυτου του thread ειναι "Ποια η γνώμη σας για την cosmomusica;"...

Η δικη μου απαντηση ειναι: "για κλωτσιες . -"

Δηθεν συνασπισμενες αποψεις ατομων που στοχευουν στην προοδο της μουσικης, δηθεν μπορεις να διαφημισεις το live σου μεσω της σελιδας σου και δηθεν σου παρεχουν καποιες "δωρεαν" υπηρεσιες...

Εχω στειλει 3 mail και 3 καταχωρησεις απο τη σελιδα τους για festival που θα συμμετασχει η μπαντα στην οποια παιζω.

Ουτε μια λεξη δεν εμφανιζεται...

Παρ' ολα αυτα ομως βλεπω ανακοινωσεις για live γνωστων ονοματων.

Και αντ' αυτου εστειλαν mail στο οποιο μας ενημερωναν γι'αυτη την εκθεση.

Συγνωμη κιολας, αλλα θα παω ως μπαντα να εχω περιπτερο και να πληρωσω 400 ευρω για να μου προσφερουν τι?

Εκτος απο ενα περιπτερο, τι αλλο θα κανουν?

Διαφημιση? Θα αναλαβουν promotion?

Γιατι μου φαινεται οτι απλα ψαχνουν "θυματα" για να τ'αρπαξουν?

 

Οσον αφορα το bulletin στο myspace τωρα,

οποιος το ειδε, θα διαβασε οτι γραφουν πως δινουν χωρο εκτασης 5 τετραγωνικων για 400 ευρω και οτι ηδη εχουν κανει

τρελλη εκπτωση στην τιμη και οτι ειναι ευκαιρια...

Δεν ξερω, αλλα επαναλαμβανω, γιατι μου φαινεται ως αλλη μια μορφη εκμεταλλευσης προς τις επιδιωξεις καποιων?

Και φυσικα δεν ανακοινωνει ποιες εταιρειες και ΑΝ θα ειναι εκει...

Γιατι μου φαινεται οτι αλλος ενας θελει να καπηλευθει την κα**α μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω αποψη για τη συγκεκριμένη εταιρεία,αλλά ό,τι πουλάει συνεργασίες/γνωριμίες με καταξιωμένους μουσικούς ή επαφες με τη μουσική βιομηχανία (ποιά?πούν'τη?),δεν διαφέρει στα ματια μου απο κτηματομεσιτική που πουλάει οικόπεδα στο φεγγάρι.

 

Ακόμη,δεν καταλαβα τι θα στησει στο περιπτερο αξιας 400ε ενας νεος μουσικός.Αν πουλάω το demo cd μου (παρανομα) προς 5ε θα πρεπει να πουλήσω 80 cd για να κανω αποσβεση.Μα,τόσα πουλάνε οι καταξιωμένοι που θα γνωρίσουμε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ξέρετε το εξής... το να διοργανώσει κανείς κάτι τετοιο είναι πολύ δύσκολο ! και ιδιαίτερα οταν μιλαμε για την μουσική βιομηχανία, η αλήθεια είναι οτι δεν έχω ακουσει κανέναν να λέει οτι θα πάρει μέρος ως εκθέτης ή ως μουσικός ! οι μόνοι που ακούγονται είναι καποια sites ! το προηγούμενο ΠΣΚ διοργανώσαμε το Muzart festival και ξέρω απο πρώτο χέρι τισ δυσκολίες του κλάδου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ διαθέτω το κορμί μου για μασκότ του νόιζ αν ψήνει.Ειδικά αν ψήνει κ κανα κρέας εκεί γύρω το κάνω κ αφιλοκερδός, μόνο με το 3ωρο μου τσόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου