Προς το περιεχόμενο

I dream of Tonelab people...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λίγες μέρες πριν είχα μια τραυματική εμπειρία, προφητική θα την χαρακτήριζα.

 

Αφού μπήκα σπίτι νώρις απόγευμα εντελώς λιώμα από την δουλειά, έπεσα νεκρός για ύπνους, δεν την πάλευα άλλο. Και είδα όνειρο. Και τι όνειρο.

 

Είδα όνειρο πως το νοιζ ήταν κανονικό μηνιαίο μουσικό έντυπο και το διάβαζα λέει, και πέφτω σε άρθρο του...elavd (του συντάκτη μας Ηλία Αυδίκου) που παρουσίαζε την τόουνλαμπ.

 

Είχε με λίγα λόγια χεστεί από την χαρά του για αυτήν γιατί ήταν λέει ότι ζητούσε από μια πεταλιέρα. Επίσης είχε μέσα ΕΞΙ φωτό από γιαννιώτικα γκομενάκια να τον χαζεύουν που έπαιζε με δαύτην και με μια SG(!!!!!!!) και να σκίζουν τα ρούχα τους και να φαίνονται τα βυζιά τους.

 

Επίσης, κάτι έλεγε για ένα παλιό του γκρουπ που επανασυνδέθηκαν και παίζανε λέει ένα παλιό τραγούδι του σαντάνα και δεν το πιστεύανε. Επίσης είχε και δικές τους (παλιές, πριν την επανασύνδεση) φωτό με μαλλί-αφάνες οι άλλοι τρεις και ο elavd με κάτι σα στρατιωτική χακί στολή να κοιτάει κάτω, ντροπαλούτσικα.

 

Επίσης θυμάμαι πως ήθελα και γω τόουνλαμπ, και είχα παραγγείλει κιόλας αφου διάβασα το άρθρο αυτό, λες και έχω σπουδάσει διαστημόπλοιο και ξέρω να τη δουλεύω.

 

Να κόψω τον απογευματινό ύπνο αποκλείεται, τι άλλο μου μένει γιατρέ; Έχω φρικάρει λέμε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε με λίγα λόγια χεστεί από την χαρά του για αυτήν γιατί ήταν λέει ότι ζητούσε από μια πεταλιέρα. Επίσης είχε μέσα ΕΞΙ φωτό από γιαννιώτικα γκομενάκια να τον χαζεύουν που έπαιζε με δαύτην και με μια SG(!!!!!!!) και να σκίζουν τα ρούχα τους και να φαίνονται τα βυζιά τους.

 

Τι εποχές μου θυμίζεις....

ΑΑΑΑΑΧ  8)

 

groupies.jpg

 

Επίσης είχε και δικές τους (παλιές, πριν την επανασύνδεση) φωτό με μαλλί-αφάνες οι άλλοι τρεις και ο elavd με κάτι σα στρατιωτική χακί στολή να κοιτάει κάτω, ντροπαλούτσικα.

 

perpall-afro-hair.jpg

 

Πού τη θυμήθηκες αυτή τη photo ρε θηρίο...

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου