Προς το περιεχόμενο

Ο Αποχαιρετισμός του IxNiLaTiS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή βλέπω πως εδώ μέσα δεν έχει αρκετό αέρα

 

ούτε αρκετό Φως

 

για να «αναπνέει» και να «βλέπει» κάποιος σαν εμένα,

 

που έχει μάθει να ζει ελεύθερος,

 

σας χαιρετώ,

 

και ζητώ συγνώμη που σας χάλασα τις μέρες

 

που ανεχτήκατε τους ανούσιους προβληματισμούς μου.

 

 

 

ΥΓ.

 

Κουροσάβα και ΦρεεΜαϊντ

 

Μου άρεσε πολύ ή μουσική σας!

lt;P class=MsoNormal style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt">&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χίλια συγνώμη αν κάνω λάθος, αλλά έχεις βάλει στοίχημα με φίλους σου ότι θα γράφεις ό,τι θες κι εμείς δε θα καταλάβουμε οτι μας δουλεύεις, έτσι; Δεν κάνω πλάκα, σοβαρά μιλάω. Γιατί αν δεν είναι έτσι, τι να σου πω... Χαλάρωσε λίγο, γιατί δε σε βλέπω καλά.... Δηλαδή τι να πω πια.... Και τίτλος topic "ο αποχαιρετισμός του ιχνηλάτη." :lol: :lol: :lol: Ήμαρτον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα ήθελα να μου λύσεις μία απορία Ιχνηλάτη. Ποιος είναι αυτός ο κύριος στο άβατάρ σου;

 

Ο SUPERFANK μετά απο πάρτυ :D

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη συγνωμη τωρα αν καποιος ανοιξει ενα forum που θα ασχολειται με την φιλοσοφια και παω εγω και ρωταω γιατι το Cubase μου βγαζει καθυστερηση στην ηχογραφηση και βρεθει ενας λογικος ανθρωπος και με κλειδωσει θα εχει αδικο;;;

 

ΕΔΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΜΕ. ΕΧΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ!!!!

 

Αν θες να αμπελοφιλοσοφεις η να ψαξεις το νοημα της υπαρξης σου (εκτος απο το να μας τα κανεις τσουρεκια) υπαρχουν 1000000000 αλλα σημεια στο διαδικτυο για να αρχισεις να ορυεσαι....

 

Αντε γιατι σε παρακολουθω μερες τωρα και με εχεις φερει στα ορια μου. Κι εγω φιλοσοφω και ενημερωνομαι, και συζηταω και και και αλλα οχι εδω...καθε μερος στο internet εξυπερετει ενα συγκεκριμενο σκοπο και ο κοσμος μπαινει για συγκεκριμενους λογους.

 

Σου ευχομαι να βρεις το forum οπου ολοι θα μπορουν να μιλησουν για τα παντα (αν και δε νομιζω οτι υπαρχει κατι τετοιο)

 

Αντε γεια σου και αερα στα πανια σου.....

 

ΥΓ. Η ματαιοδοξια σου ομως σε προδωσε και καταχρστηκες την υπομονη μου ανοιγωντας καινουριο thread, κατι για το ποιο θα στοιχηματιζα και το kurzweil οτι θα εκανες..

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θελω να πω κατι γιατι αλλιως θα σκασω.

 

αξιζει τετοια μπινελικια ειρωνιες και προσβολες ο ιχνηλατης? βασικα το σαββατοκυριακο δε παρακολουθησα το νοιζ και υποθετω οτι κατι αλλο θα εκανε που σας πειραξε τοσο και του τα χωνετε ετσι . παιδια οτιδιποτε και αν εκανε δεν νομιζω οτι αξιζει ολα αυτα που ακουσε(καταλαβαινω τις διαφωνιες σας μαζι του και μαλλον συμφωνω με σας στα πιο πολλα κι εγω).

συγνωμη για την υπερβολη αλλα αυτα τα πραματα μας ντροπιαζουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια θελω να πω κατι γιατι αλλιως θα σκασω.

 

αξιζει τετοια μπινελικια ειρωνιες και προσβολες ο ιχνηλατης? βασικα το σαββατοκυριακο δε παρακολουθησα το νοιζ και υποθετω οτι κατι αλλο θα εκανε που σας πειραξε τοσο και του τα χωνετε ετσι . παιδια οτιδιποτε και αν εκανε δεν νομιζω οτι αξιζει ολα αυτα που ακουσε(καταλαβαινω τις διαφωνιες σας μαζι του και μαλλον συμφωνω με σας στα πιο πολλα κι εγω).

συγνωμη για την υπερβολη αλλα αυτα τα πραματα μας ντροπιαζουν .

 

Ισως πρέπει να υπάρχει και ένα Forum "Σταυρώστε τον" ή "Ξεκατίνιασμα" ... τελειώσανε οι πέτρες ...

Συμφωνώ μαζί σου boody. Το Forum λέγεται "περι ανέμων ..." άνεμος είναι θα περάσει. Μην απαντάτε δεν χρειάζεται να τον ΒΑΣΑΝΙΣΟΥΜΕ :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου