Προς το περιεχόμενο

Ο Αποχαιρετισμός του IxNiLaTiS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως ρε συ Ιχνηλατη.. Ολο στο τριτο προσωπο μιλας για τον εαυτο σου. Αντιγραφεις τον Ιουλιο Καισαρα μηπως????

 

Υπαρχει ενα τελειο site να εξερευνησεις αν θες. Ειναι το www.esoterika.gr

 

 

Αντουαν μιλαμε το τι γελιο εχω ριξει με τις ατακες σου περι ηρωα δε περιγραφεται!!!!! Εχω λυθει!

 

Εγω απαρνουμαι τον ΑΣΤΕΡΙΞ&ΟΒΕΛΙΞ και τον ΤΕΝΤΕΝ :lol: :lol:

 

 

Γενικα παντα υπαρχει παντως στα forum ενα μελος το οποιο να διαταρασει με αυτο το τροπο τις ροες συζητησεων! Αλλα παντα συμβαινει το ιδιο πραμα παντου. Ολοι τον παιρνουν μετις πετρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντουαν μιλαμε το τι γελιο εχω ριξει με τις ατακες σου περι ηρωα δε περιγραφεται!!!!! Εχω λυθει!

 

+1000 :lol: :lol: :lol:

οντως μεγαλη ρεντα ο αντουαν :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πρόσφατα posts που καταδεικνύουν ότι ο Ιχνηλάτης αποφάσισε να μην αποχωρήσει. Παρά το γεγονός ότι στο πρόσφατο παρελθόν ορισμένες δηλώσεις του έγειραν τις αντιδράσεις μας, σε αυτό το χρονικό σημείο θα ήταν απρόκλητη οποιαδήποτε επίθεση σε βάρος του.

 

Από μία άποψη, αυτό το thread δεν έχει λόγο ύπαρξης.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το thread μια χαρά λόγο ύπαρξης έχει, αλλά το να συνεχίζουμε να τη λέμε σ'έναν άνθρωπο που βλέπουμε ότι πλέον γράφει κανονικά και δε μας προκαλεί απλά για να σπάσουμε πλάκα δεν είναι και ό,τι καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το thread μια χαρά λόγο ύπαρξης έχει' date=' αλλά το να συνεχίζουμε να τη λέμε σ'έναν άνθρωπο που βλέπουμε ότι πλέον γράφει κανονικά και δε μας προκαλεί απλά για να σπάσουμε πλάκα δεν είναι και ό,τι καλύτερο...[/quote']

Συμφωνώ κι εγώ... Το αστείο μάλλον τελείωσε... :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου