Προς το περιεχόμενο

To dress or not?...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτελους, μετα απο τρια χρονια και κατι, αξιωθηκα να παω την κιθαρα για setup, ισιωματα, κλπ... Ο μαστορας, για τον οποιο εχω ακουσει καλα λογια απο αρκετο κοσμο, μου ειπε οτι σε κανα δυο μηνες θα χρειαστουν "ξυρισμα" τα ταστα.

 

Η κατασταση των ταστων ειναι πανω κατω αυτη που φαινεται στις φωτο απο το 3 ταστο μεχρι το 15ο-16ο...

 

Εγω εχω την εντυπωση οτι δεν χρειαζεται... Αλλα τι ξερω εγω? Λοιπον, τι λεει η εμπειρια?

 

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε κι άλλες φωτο ωστε να φαίνεται το τάστο χωρίς την κάλυψη απ τις χορδές.Την ποιότητα κοίτα γιατί σ'αυτες φαίνεται σαν να τις είχες στη μούχλα :P

 

Υ.Γ.Ο πιτσιρίκος στη φωτό εσύ είσαι?Πολύ ταξίδι ρε δικέ μου.....ή τον αγριοξυπνησαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι εντελως αδυνατον να το καταλαβουμε απο φωτο,αν δεν εχεις την κιθαρα στα χερια σου αποκλειεται να το καταλαβεις,ασε να περασουν οι ...2-3 μηνες και αν δεν μπορεις να την ...παιξεις τα ξαναλεμε..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες ειναι οι καλυτερες φωτο που μπορουσα, καθως ειναι απο cybershot κινητο, και δε με βοηθαει η εστιαση ιδιαιτερα...

 

Υ.Γ.Ο πιτσιρίκος στη φωτό εσύ είσαι?Πολύ ταξίδι ρε δικέ μου.....ή τον αγριοξυπνησαν :P

 

Ο πιτσιρικος ειμαι εγω πριν 8-9 χρονια, τραβηγμενη η φωτο την ωρα που ελεγα τα καλαντα :P

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου