Προς το περιεχόμενο

Να σας γαργαλίσω και γω τα αυτιά;;


SpyrosCh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιοοοοοοοοοος. Ετσι ξεκινησε και ο Steven Willson μονος του και μετα γινανε οι porcupine tree και τα σπασανε ολα  :-))))))

 

 

 

 

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σε τέτοιο επίπεδο έρχεται και ο Yameth και σχολιάζει... είναι ένα είδος διάκρισης!!!  ;D :) Δεν θα του ξεφύγει πιστεύω... αλήθεια, πώς το εννοείς ότι ηχογραφήθηκαν όλα στο σπίτι; Tα ντραμς ας πούμε είναι προγραμματισμένα ή λάιβ;

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνθετικά πολύ καλό...Εκτελεστικά άψογο... 8)

 

Δεν μου άρεσε όμως το σκίσιμο όταν μπαίνει το distortion και στο φινάλε μετά το ρίξιμο..( Δεν μιλάω παιχτικά αλλά ηχοληπτικά)

Το βρίσκω υπερβολικό....το κομμάτι δεν παίρνει την παραμικρή αναπνοή...δυναμικές δεν υπάρχουν καθόλου...

 

Είναι ανάγκη να είναι τόσο δυνατό??....Πιστεύω πως θα ήταν πιο groovy αν το volume meter δεν ήταν κολλημένο μονίμως στο μηδέν...

 

Πέρα απο αυτά τα κουραστικά για τα αυτιά μου σημεία πιστεύω πως είναι πολύ προσεγμένη δουλειά... ;)

 

( Και ωραία παιξίματα στις κιθάρες επίσης...).. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Δεν μου άρεσε όμως το σκίσιμο όταν μπαίνει το distortion και στο φινάλε μετά το ρίξιμο..( Δεν μιλάω παιχτικά αλλά ηχοληπτικά)

...

Εμένα μου άρεσε αυτό το σημείο. Αυθόρμητα έπιασα την μπάρα του player και την πήγα λίγο πίσω να το ξανακούσω.  :)

Νομίζω ότι χρειάζεται.... πως να το πω.... σε ξεπληρώνει για το trivial (εσκεμένα όπως αποδεικνύεται στη συνέχεια) σολάκι που ποηγείται.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι καλύτερο εχω ακούσει εδω μεσα τον τελευταίο χρόνο (και βάλε) , και σίγουρα το track του μήνα για μένα !!

Μπραβο !

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε, πολύ καλό συνθετικά και ηχοληπτικά. Παρεπιπτόντως πήγα στη σελίδα σου στο myspace και ομολογουμένως εντυπωσιάστηκα. Αν επιτρέπεται τι εξοπλισμό έχεις χρησιμοποιήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην παρεξηγηθώ!!Πέρα απο την μικρή μου ηχητική ένσταση εννοείται πως συμφωνώ με silot... ;)

 

(Χαρίλαε το μέρος που πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι λίγο λιγότερο loud δεν είναι τόσο το final solo όσο το σημείο όπου υπάρχουν τα  γυναικεία vocals...(πρίν το "ρίξιμο")...)..

 

Περί ήχου βέβαια...όσα αυτιά τόσες και γνώμες!... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου