Προς το περιεχόμενο

τζαμαρισμα σε μι μινορε


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε ολους. Ενα τζαμαρισματακι πανω σε ενα backing που μου αρεσε και το ανεβαzω εδω.  :)

http://www.box.net/shared/uuc8fnm88g

 

Edit: οποιος θελει αυτο το backing track δεν εχει παρα να το ζητησει και θα το ανεβασω στην αρχικη του μορφη. :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος φιλε μου, αν και gary moore δεν βλεπω εγω. Απλα ειναι blues με πιο "καινουργιο" και γκαζατο παιξιμο. Υπαρχουν τοσοι κιθαριστες (πια) που το κανουν, αν και το backing track προδιαθετει για gary moore παιξιμο.

 

Μια χαρα σε βρισκω παντως. Ναι, για πες πως το εγραψες?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος!

ομορφα προσεγμενα Lick.

ωραια Bends( θα θελα πολυ πιο εντονο βιμπρατο μαζι με το wah δενει πολυ!)

με χαλασε μονο τα βαθια κ το Delay. αλλα ειναι κατι προσωπικο γιατι προτιμω τον ξερω ηχο!

καλη συνεχεια μαν!  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τα ενθαρυντικα σας σχολια και πανω απ'ολα για το χρονο σας παιδια.

Για τους φιλους που ρωτησαν σχετικα με τον εξοπλισμο, η κιθαρα ειναι μια esp mii deluxe με 2 emg(ενας single coil στη neck θεση και ενας humbucker 81 στην bridge θεση) περασμενη μεσα απο μια gt8 που εχω για τα τζαμαρισματακια μου και για ο,τι γραφω στον h/y.

H πεταλιερα με τη σειρα της ειναι συνδεδεμενη με μια soundblaster μεσω s/pdif.

Για sequencer χρησιμοποιησα το cubase 4.

 

Αυτα. :)

 

 

   

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Edit: οποιος θελει αυτο το backing track δεν εχει παρα να το ζητησει και θα το ανεβασω στην αρχικη του μορφη. :)

 

 

 

me!!! ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου