Προς το περιεχόμενο

Περιορισμός στα PMs;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

E, για λόγους flood και spamming, δλδ για να αποφεύγονται κακόβουλα μηνύματα που σκοπό έχουν την αποσταθεροποίηση του συστήματος (πςςςςςςςςς) και τις ενοχλήσεις από πλήθος επίσης κακόβουλων προσωπικών μηνυμάτων.

 

Εσύ δεν ανήκεις σε κάποια από αυτές τις δυο κατηγορίες... αλλά βρε παιδί μου, δεν πίνετε καμιά μπύρα να τα πείτε καλύτερα;;!;  ;D :P ;)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ δεν ανήκεις σε κάποια από αυτές τις δυο κατηγορίες... αλλά βρε παιδί μου, δεν πίνετε καμιά μπύρα να τα πείτε καλύτερα;;!;  ;D :P ;)

 

Ετοιμάζουμε ανταρσία κάτω από τις "μύτες" σας για να ρίξουμε την κυβέρνηση 'YAMETH' ;D

 

ΥΓ: Η αλήθεια είναι ότι δε μιλάω μόνο με 1 άτομο, αλλά με περισσότερους ταυτόχρονα...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α! έγινε 9; Εγώ είχα μείνει στα 6... ;D

 

Πάντως μου φαίνεται λογικό να υπάρχει ένα όριο, για να μην καταντήσει chat, ή και για τους λόγους που αναφέρει η Ματωμένη Κυριακή...

 

Ήθελα κάποια στιγμή να το σχολιάσω, και να προτείνω να αυξηθεί το όριο, αλλά τώρα με τα 9 νομίζω ότι είναι ικανοποιητικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

E, για λόγους flood και spamming, δλδ για να αποφεύγονται κακόβουλα μηνύματα που σκοπό έχουν την αποσταθεροποίηση του συστήματος (πςςςςςςςςς) και τις ενοχλήσεις από πλήθος επίσης κακόβουλων προσωπικών μηνυμάτων.

 

Εσύ δεν ανήκεις σε κάποια από αυτές τις δυο κατηγορίες... αλλά βρε παιδί μου, δεν πίνετε καμιά μπύρα να τα πείτε καλύτερα;;!;  ;D :P ;)

Επαυξάνω.

 

Υπάρχει σαν default από το σύστημα elavd και το αύξησα ήδη εις βάρος της ασφάλειας.

Δεν είναι δική μου πρωτοβουλία για ν' αποφύγω τις ανταρσίες.  ;D :P ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι κατανοητο.

Γιατι ομως να υπαρχει τοσο μικρη χωρητικοτητα στο mailbox ? ( max 100)

Ηδη εχουμε αρχισει και σβηνουμε μυνηματα.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Γιατί πήζει η βάση δεδομένων και για να μη γίνεται το αργό... αργότερο, χρειάζεται καθάρισμα σε τακτά διαστήματα. Ένας τρόπος είναι ο περιορισμός αυτός.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό, δεν το είχα σκεφτεί, 100 x τα μέλη του φόρουμ είναι ένα τρομακτικό νούμερο! ::)

 

Καλά δεν πιάνει και τόσα bytes ένα PM...

Ουτε είναι ενεργά καθημερινά ΟΟΟΟΛΑ αυτά τα μέλη του ΝΟΙΖ ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου