Προς το περιεχόμενο

ενα clipaki του eangle σε video version


maze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να πω οτι ειναι ενα απο τα καλυτερα clips που ακουσα σε αυτο το φορουμ και δεν αντεξα στον πειρασμο να μην το παιξω...

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uVrMl_ZerDk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα εκτος απο covers γνωστων κομματιων θα εχουμε και covers απο improvisations πανω σε backing που εκαναν αλλα μελη του νοιζ.......λιγο υπερβολικο μου ακουγεται.......το θυμαμαι παντως το αρχικο κλιπακι του eangle και οντως ηταν πολυ καλο.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο φιλε μου ...εγω δεν θα μπω στη διαιδικασια να σου πω οτι το εγραψε αλλος ,ή το επαιξε πρωτα αλλος και δεν ειναι σωστο να παιζεις αλλουνου τα κομματια γιατι ετσι και αλλιως και αλλιωτικα....εγω θα κρινω το παιξιμο σου το οποιο ειναι παρα πολυ καλο.....συνεχιζε και παιζε οτι γουσταρεις δικο σου ,του ,μου ,μας ,σας  .παντα τετοια ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tωρα εκτος απο covers γνωστων κομματιων θα εχουμε και covers απο improvisations πανω σε backing που εκαναν αλλα μελη του νοιζ.......λιγο υπερβολικο μου ακουγεται.......το θυμαμαι παντως το αρχικο κλιπακι του eangle και οντως ηταν πολυ καλο.

 

δεν βλεπω που ειναι το κακο να παιζει καποιος ενα κοματι που του αρεσει και το επαιξε,εγραψε καποιος διασημος η ασημος.ουτε εχω καποιο κομπλεξ ανωτεροτητας για να πω οτι δεν παιζω καποιο κοματι απο μελος του νοιζ.

thnx ignantie 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν βλεπω που ειναι το κακο να παιζει καποιος ενα κοματι που του αρεσει και το επαιξε,εγραψε καποιος διασημος η ασημος.ουτε εχω καποιο κομπλεξ ανωτεροτητας για να πω οτι δεν παιζω καποιο κοματι απο μελος του νοιζ.

thnx ignantie 8)

 

ωραιο φίλε maze, φυσικά κ δεν είναι κακό που το έπαιξες (εγω πρωτη φορα το ακουω)εξάλου σε καμια παριπτωση δεν είπες οτι είναι δικο σου το κοματι αλλα ανέφερες οτι είναι ενος αλλου μέλους κ σου άρεσε πολυ γιαυτο κ το παίζεις  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας φιλος μου λεει συχνα πως η μουσικη ειναι παιχνιδι. Παιξε λοιπον φιλε μου, και μην απολογησε σε κανεναν.

Ευγε!!! :) :) :) ;) ;) ;)

www.myspace.com/m0de0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

maze το παιξιμο σου κ ο ηχος με ξετρελανε!

μελωδικοτατος με πολυ ωραιο βιμπρατο κ χωνεις οπου χρειαζετε!

 

το προηγουμενο δεν το εχω ακουσει παντως

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

maze το παιξιμο σου κ ο ηχος με ξετρελανε!

μελωδικοτατος με πολυ ωραιο βιμπρατο κ χωνεις οπου χρειαζετε!

 

το προηγουμενο δεν το εχω ακουσει παντως

 

και γω το ιδιο επαθα οταν ακουσα του eangle 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σου ρε, για αυτο που εκανες.

Πολυ μαγκια.

Το clip του eagle ειναι τοι καλυτερο εχω ακουσει τα τελευταια χρονια απο ελληνα κιθαριστα.

Του αξιζε τετοια τιμη.

Προτεινω και αλλους να μη φοβουνται να "μελετανε" ελληνες καλους κιθαριστες σαν τον Eagle.

 

ΥΓ ειπα οτι "εχω ακουσει", φυσικα μπορει να υπαρχουν και αλλα καλυτερα στο φορουμ, που δεν ειχα την ευκαιρια να τα ακουσω.

 

ΥΓ2 Μηπως μπορει καποιος αλλος να κανει καλυτερο cover? ετσι για να παιξουμε και λιγο.

 

ΥΓ3 χαιρετω την ομηγυρη (που λεει και ο Προυσαλης), επιστρεφω την αλλη εβδομας (μινι διακοπες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου