Προς το περιεχόμενο

"Μεγατονοι Αλητειας" Tele part II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tο μπρατσο ειναι Allparts, που το πηρε ενας αμερικανος αλουστρατιστο, του εκανε soft V contour (ειναι αρκετα παχυ, σιγουρα παχυτερο απ το στανταρ V) και το λουστραρε τιγκα tint nitro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είναι γνωστό ότι είμαι από τους "πουριτανούς" του χρωματολογίου

 

ήθελα να 'ξερα εάν έχεις πει στο σεβαστό φόρουμ την πονεμένη ιστορία σου με γνωστό και μη εξαιρετέο οίκο πώλησης μουσικών οργάνων. ξέρεις! εκείνη την ιστορία με τα μετρητά στην τσέπη, θέλω μια στράτ, τί αυτό το χρώμα;;;; τράβα να πάρεις αλλού....  :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ήθελα να 'ξερα εάν έχεις πει στο σεβαστό φόρουμ την πονεμένη ιστορία σου με γνωστό και μη εξαιρετέο οίκο πώλησης μουσικών οργάνων. ξέρεις! εκείνη την ιστορία με τα μετρητά στην τσέπη, θέλω μια στράτ, τί αυτό το χρώμα;;;; τράβα να πάρεις αλλού....  :-*

 

Ναι, την έχω πει. Να χαίρεσαι το φίλο σου. ;D (Ας μην πούμε ποιός ήταν, 20 χρόνια πέρασαν.. τον έχω ήδη συγχωρήσει  :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Υπάρχει επίσης και το Tung Oil, αλλά ειδικότερος σε αυτό είναι ο Alderbody ο οποίος βρίσκεται μάλλον σε διακοπές...

 

Ανοιξαμε και σας περιμενουμε...

 

Αγγελε πολυ σουπερ η τελε. Εχω λαδακι αμα θες να σε λαδωσω να μην βγαινεις ετσι στον ηλιο και καεις...  ;D

 

No shit, αμα θες πες να κανονισουμε κανα λαδωματακι. 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου