Προς το περιεχόμενο

Τριγκοαμάξι


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λεει αγορίνες μου?Καλα περνάτε?Μπραβο χαιρομαι και εις ανωτερα ;D ;D

 

Παιζει εδω κοντα να παρω αμαξι.Στην αρχη σκεφτομουν για μεταχειρα αλλα δεν εχω ιδεα.Εχετε για μεταχειρα τπτ καλο αξιοπιστο φτηνο οικονομικο κ να μπορω να το βρω?

 

Μετα για καινουριο τι προτείνεται?Μεχρι 1.6 κυβικα κ να μην τρεχω για σερβις καθε λιγο να μην χανει λαδια κ σε 1-2 χρονια να μουγκριζει σαν αλογο.Ο πατερας εχει suzuki baleno κ ειναι οπως το πηρε το μοτερ.Ουτε λαδι ουτε μπετζίνα ουτε 8ορυβια.Ετσι κ γω ο φτηνιαρης κοιταω να την βγαλω τσαμπε κ να ειναι κ καλο.Σκεφτομαι πολυ λαθος?

 

Δωστε καμμια βοηθεια ρε γνωστες .Για φραγκα μην το σκισουμε το θεμα ας βαλουμε ενα 15.000 για αρχη.Δεν με ενδιαφερει τουρμπο ιντερκουλερ με ηχεια στις ροδες ετσι.Ενα φτηνο αξιοπιστο κ πανω απ ολα οικονομικο αμαξακι θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 165
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αφού είναι να δώσεις 15 χιλιάρικα πάρε καινούριο αμάξι!εγώ έχω το opel corsa(το καινούριο) κανά χρόνο τώρα και είμαι ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ;D!πάρτο στα 1400cc και είσαι τζιτζι!από τη μικρή κατήγορία είναι αυτό που μου έκατσε καλύτερα από όλα(ασφάλεια,εμφάνιση,οδηγική συμπεριφορά)!τώρα σε μεγάλη κατηγορία κοίτα nissan almera και honda civic(το δεύτερο πρέπει να ξεφεύγει λίγο) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τζαζ βγαινει σε signature joe pass?

 

Aληθεια ειναι οτι την οπελ δεν την σκεφτικα ποτε μιας κ ηταν παντα ακριβη για αυτα που εδινε.Τωρα δεν εχω ιδεα.Θα ψαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-αξιοπιστο αυτοκινητο

-"σκυλι" για να σου κανει τη δουλεια σου

-οχι αμαξι για "γκαζακηδες" αλλα για λογικη χρηση χωρις φοβο για κουβαληματα-ταξιδια κλπ.

-ανεκτικες τιμες σε ανταλλακτικα και σερβις

 

αυτα τα κριτηρια ειχα οταν πηρα το δικο μου. και εδω που μενω στο νησι δεν χρειαζεσαι κατι παραπανω διοτι πουθενα δεν μπορεις να πας πανω απο 60 klm/h.

ανετα ταξιδακια αθηνα και πατρα που εχω δουλιτσες και δεν με αφησε ΠΟΤΕ.

 

hyundai accent μοντ. '04

 

το πηρα καινουριο και το εχω 4 χρονια και κατι. εχει περασει τις 110.000 klm και ακομα αντεχει. ο κολλητος μου εχει το πρωτο accent που κυκλοφορησε η εταιρεια και κοντευει τις 250.000 klm.

ουτε σκουριες ουτε τιποτα.

 

αν επαιρνα ΤΩΡΑ αμαξι θα κοιταγα κατι σε "ιαπωνα"

 

suzuki SX4

toyota COROLLA/AURIS

 

βεβαια πολυ καλο για τα λεφτα του (απο τα 15.000€ σου περισσευουν και για νεα κιθαριτσα :P)

ειναι και το kia ceed. 7χρονη εγγυηση νομιζω..

 

παντως σημερα πηρε το ματι μου και αυτο εδω οποτε λεω να περιμενω

http://www.autotriti.gr/news/preview_news.asp?CATEGORY_id=72&NEWS_DATA_ID=71375

 

 

τελος... 8)

 

 

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπως ετσι το σκεφτομαι κ γω αλλα θα θελα να δω κι αλλα μυαλα πως το σκεφτονται.

 

Η σουζα στο αμαξι δε μαρεσει.Ουτε γκαζακιας ειμαι.Ποδηλατακιας ειμαι απλα για τη δουλεια το χρειαζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρεσει που σκεφτεσαι ετσι.

το βλεπω σαν μεσο-εργαλειο για την δουλεια και οχι για επιδειξη-κοντρες κλπ κλπ κλπ...

(ριξε μια ματια απο πανω σου παλι.εκανα τροποποιηση) ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ man, σου προτεινω ανεπιφύλακτα Honda.  Αν σ'ένδιαφερει φυσικά η αξιοπιστία ενος κινητήρα, και αυτομάτως ξεχνάς καθε ειδους "μαστορα".  Αθανατοι κινητήρες. Απο service, μονο λάδια, ξύδια, φίλτρα, μπουζί και τίποτα αλλο. Είχα ενα civic το οποίο το έκανα 350.000 χιλ (λόγω δουλειάς), και δεν έκαψε ουτε σταγόνα λάδι. Εδω και ενα χρόνο το πούλησα σ'εναν γείτονα γκαζόκαβλο, και όποτε με βλέπει μ'ευχαριστεί που του το έδωσα. Απο 'κει και πέρα επιλογές υπάρχουν πολλές σ'αυτη τη κατηγορία οπότε the choice is yours man.

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου