Προς το περιεχόμενο

Θάντερ Άνοιξη


Lost_Highway

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άδειαζα τον σκληρό μου και βρήκα ένα mp3 που είχα φτιάξει κάποιους μήνες πριν.

Ανήκει στον κύκλο τραγουδιών Ε.Σ.Υ.Σ. (Εκλεκτικές Συγγένειες, Υπέργειες Συνωμοσίες).

 

ΥΓ. Τα τραγούδια κυκλοφόρησαν περίπου την ίδια περίοδο. Δεν έχω αλλάξει ούτε pitch, ούτε tempo. Αυτό πρέπει να το προσέξουν οι Λιακόπουλοι.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια φίλε Lost Highway!

Δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο...Τώρα πώς το έκανες αυτό από επιλογή και μόνο των κομματιών δεν ξέρω.

Γιατί δεν το συνεχίζεις; Νομιζω μπορεί να βγει κάτι ενδιαφέρον...

Τι λες;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή εγώ σε έχω κλέψει ή εσύ γιατί και εγώ το είχα κάνει αυτό

 

Πριν κανα δίχρονο, είχα φτιάξει (με δικά μου όργανα) το The Trooper σε χασαποσέρβικο (μπαγλαμάδες, παλαμάκια κλπ).

Διαπίστωσα όμως ότι με είχαν προλάβει κι εμένα άλλοι.  8) (αν κι εγώ είχα κάνει και μετάφραση των στίχων  ;D)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα δίχρονο, είχα φτιάξει (με δικά μου όργανα) το The Trooper σε χασαποσέρβικο (μπαγλαμάδες, παλαμάκια κλπ).

Διαπίστωσα όμως ότι με είχαν προλάβει κι εμένα άλλοι.  8) (αν κι εγώ είχα κάνει και μετάφραση των στίχων  ;D)

 

Oi horcatica λες, οι Κύπριοι, ε...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα ακουσει σε μαγαζι πριν δυο  χρονακια περιπου. αν το εβαλες σε κανενα peer to peer μπορει να ειναι και το δικο σου. χωρις να θελω να  μειωσω  την ιδεα σου, θυμαμαι πολλους που στο ρεφρεν στα μαγαζια (αυτα τα κλαμπο μαγαζα που επαιζαν προπερσι το remix του "ανοιξη") αντι για "ανοιξη " φωναζαν "θαντερ" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου