Προς το περιεχόμενο

Meryl Streep-The winner takes it all


incal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ποσταρω γιατί το forum έχει πολλούς δηλωμένους φανς των ABBA.

Aνεπανάληπτη ερμηνεία από την 59χρονη Meryl Streep :o

 

 

Έξι θεοί σε ένα βίντεο;

Θα πάθουμε καμία ζημιά...

 

Όσο για την Streep τι να πω... και τη Γκόλφω να παίξει η γυναίκα, θα αρχίσουμε να βλέπουμε ελληνικό βουκολικό σινεμά....

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό βίντεο.  :)

Πράγματι. Count me in. ;)

 

Ειμαστε χοντροφαν!

 

Η κορη μου, 6.5 ετων, τραγουδαει ΜΑΝΙΩΔΩΣ ABBA σε ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ[1] (δεν ξερει γρι, αντε κανα γκουντμορνινγκ) πιθηκιζοντας/μιμουμενη τους ηχους που ακουει ξανα και ξανα και ξανα μεχρι να το μαθει παπαγαλια). Η μιση κιθαρα που παιζω σπιτι ειναι ABBA, καθοτι οποτε την πιανω, εμφανιζεται η μικρη απο το πουθενα και παρακαλαει για Honey Honey κλπ...

 

[1] ΑΠΤΑΙΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ = καπου καπου αντι πχ για αι'β χερντ αμπαουτ γιου μπιφορ μπορει (λογω παρασιτων εκπομπης/ληψης/επεξεργασιας/αναμεταδοσης) να λεει κατι σαν "αι χεραμπατ ου μπιφο...Εξαιτιας ομως σωστοτερης προφορας ακουγεται παντα καλυτερα απο το να τα τραγουδαγα εγω ...

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το πιστοποιώ κι εγώ! Την άκουσα να τραγουδάει ΑΒΒΑ και μάλιστα με σκέρτσο μουαχαχα. Τρομερή εμπειρία...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=6hITSFgZTr4

 

Είμαι ο μόνος που σκέφτηκε (μετά την ερμηνεία από τον Bronsnan) ότι το S.O.S θα μπορούσε να το πει κι ο Eric Clapton;

 

Ειδικά το σημείο στο 0:58 που λέει:

 

"When you're gone

How can I even try to go on?

When you're gone

Though I try, how can I carry on?"

 

;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δηλώνω κι εγώ φαν.  :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=79fLzqwdePE

 

 

 

 

Βέβαια αν μιλάμε για κομματάρες, θέλει μεγάλη προσπάθεια για να τα καταστρέψεις.

 

 

(κάποιος να ψεκάσει το τζιτζίκι, να του τραβήξει το βύσμα να τον δείρει και να του κόψει πρόστιμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα το έργο. (σ.σ. MAMMA MIA)....

 

Απίστευτες ερμηνείες από τους ηθοποιούς. Πολύ όμορφες διασκευές των τραγουδιών των ΑΒΒΑ, ακόμα κι αν αυτές εστιάζονταν γενικά, μόνο σε ένα πιο ψηφιακό ήχο από τον original αναλογικό, και όχι σε αλλαγή θέματος των τραγουδιών. Όποιος δηλώνει φαν των ΑΒΒΑ, υποχρεούται να τσεκάρει την ταινία. Μια ομορφιά πραγματικά...

+10!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου