Προς το περιεχόμενο

Ακριβά μεταφορικά από Γαλλία?


musictech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετω....αγορασα απο ebay καποιο synth apo Γαλλια...εχω παρει διαφορα απο διαφορες χωρες της ευρωπης μεχρι και απο...Αμερικη..!

  Αυτο που αντιμετωπιζω τωρα ομως δεν μου εχει ξανατυχει....ψαχνω μαζι με τον πωλητη να βρουμε καποια μεταφορικη και διαπιστωνουμε οτι για να ερθει απο Γαλλια οι τιμες ειναι πανακριβες..!!η φτηνοτερη που βρηκαμε για οργανο 5 οκταβων ειναι 250 ευρω...!!!

   Εχει κανεις στο μυαλο του καποια εταιρεια η τροπο για να φερω το οργανο απο Γαλλια??

 

 

...ευχαριστω προκαταβολικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Easyjet. Πάς-έρχεσαι με 70 ευρώ (εάν κλείσεις έγκαιρα). το μόνο κακό ότι από το Orly πετάει στις 6 το πρωι...που σημαίνει 4 στο αεροδρόμιο δηλ ξενίχτυ...και βλέπεις και το Παρίσι

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχει ο φίλος Thkioups. Ρωτήστε στο ταχυδρομείο. Ρίξτε και μια ματιά στο σάιτ του

http://www.laposte.fr

 

Εδώ βρήκα κάτι τιμές: http://www.coliposte.net/gp/services/convoyeurpage.jsp?iddoc=432&popup=popup

 

Αν ήταν ο πωλητής σε καμιά πόλη κοντά στην Γερμανία, Στρασβούργο π.χ., θα μπορούσε να στο στείλει με γερμανικό ταχυδρομείο που είναι φθηνότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

τελικα βρεθηκε λυση με τα ΓΑΤΑ STA 75 EURO ,aσφαλισμενο..απο τα 250-αρια και 300-αρια που ελεγαν αλλες εταιρειες..ευχαριστω.

 

ξέρεις ή μάλλον φαντάζεσαι δυνατότητα μεταφοράς κοντραμπάσου από γαλλία? ο πωλητής μου έδωσε μια τιμή των 200 ευρώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου