Προς το περιεχόμενο

MAD TV; Γιατί;


kwstas79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Κάτι πρέπει να χαζεύω όταν τρώω

 

Δεκτόν, αν και προτιμώ STAR, έχει άλλη ποιότητα.

 

2. Εχει μουν@κι@ στα βιντεοκλιπς καθώς και παρουσιαστές

 

Εδώ σε ψιλοχάνω, εννοείς πως οι παρουσιαστές είναι μουν@κι@; 2-3 Φορές που έχω δει madtv καλά παιδάκια φαίνονται, φλωράκια μεν, αλλά μουν@κι@ δεν τα λες.

 

3. Κακό είναι που θέλω να ξέρω τί γίνεται και τι καινούριο κυκλοφορεί στην μουσική σκηνή Ελλάδος και εξωτερικού?

 

Κακό είναι γιατί υπάρχει και το ίντερνετ. Δεν είναι και τόσο κακό αν το συνδυάσεις με το 1) βέβαια.

 

4. ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΘΕΜΑΤΑ ΘΑΨΙΜΑΤΟΣ/ΚΑΨΙΜΑΤΟΣ/ΒΡΙΣΙΜΑΤΟΣ/VOODOO ΚΑΙ ΜΑΥΡΗΣ ΜΑΓΙΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ???

 

Το madtv φταίει για όλα; Δεν νομίζω. Εύκολος στόχος είναι, ναι.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχεις δίκιο για το ίντερνετ, αλλά θέλω κάτι που να γίνεται μόνο του. Άμα είναι να ψάχνω και να γεμίζω λάδια το πληχτρολόι δεν συμφέρει!  ;)

 

Όντως είναι λίγο λετσοτρέντυ τα γκομενάκια του MAD αλλά αυτό πχ δεν το λες κακό:

 

Lydia.jpg

 

Με τη γοβίτσα του κομπλε...  ;D

 

Αστειευόμουν στο 4. Ξέρεις για το θέμα που κλειδώθηκε ως εκ θαυματος χθες...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι λίγο λετσοτρέντυ τα γκομενάκια του MAD αλλά αυτό πχ δεν το λες κακό:

 

Lydia.jpg

 

Με τη γοβίτσα του κομπλε...  ;D

 

Καλη η γοβιτσα κτλ αλλα το προσωπακι... ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει και μια )πρώην( συμμαθήτριά μου εκπομπή στο mad.Απο παλιά ψωνάρα.

Αλλά και πάλι δεν βλέπω.

Για κανέναν λόγο.

Έλεος με τα r'n'b με τα μπούτια τα βυζιά και τα βουνά απο δολλάρια και τις χρυσές καδένες.

Πού βρίσκεστε ρε,στον Πύργο?Ή στην Αμαλιάδα?

;D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι παστελιους ? τι προβλημα υπαρχει με τους κωλους και τα βυζια? Τι καταλαβαινεις τωρα δηλαδη.θες να σου μειωσουμε το καρμα?  ;D ;D ;D

 

περα απο την πλακα μακαρι να ηταν το προβλημα του mad (και της τηλεορασης γενικοτερα) η σεξιστικη προσεγγιση των πραγματων (αυτο μαλλον ειναι  δικο μας το προβλημα , που βαζουμε πχ πρωινο καφε περιμενοντας να αλλαξει ποδι η μενεγακη κλπ κλπ )

 

Παντως οι εκπομπες του mad μου θυμιζουν mtv απο τις πρωτες μερες  που ηρθε αυτο στην ελλαδα. Μιλαμε δηλαδη 20 χρονια πισω. Σκηνοθετικα , αισθητικα , αφιερωσεις ,τηλεφωνικες γραμμες στον αερα , παιχνιδια , κλπ κλπ  Αυτο δεν θα ηταν αναγκαστικα τοσο κακο αν δεν ασχολειτο μονο με την μικρουλα playlist και τους διαφημιστες του, και τους τυχαρπαστους σταρς που παραγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι παστελιους ? τι προβλημα υπαρχει με τους κωλους και τα βυζια? Τι καταλαβαινεις τωρα δηλαδη.θες να σου μειωσουμε το καρμα?  ;D ;D ;D

 

:-* Mmmm..Κώλοι...Β'ζα... Ναι...Madtv σε αγαπώ... :-*

 

 

Αυτο δεν θα ηταν αναγκαστικα τοσο κακο αν δεν ασχολειτο μονο με την μικρουλα playlist και τους διαφημιστες του, και τους τυχαρπαστους σταρς που παραγει .

+1.---.---.---

Μα,να μην υπάρχει ένα εναλλακτικό Ελληνικό μουσικό κανάλι?

Χάθηκε λίγο funk,λίγο soul,λίγη reggae,λίγη drum'n'bass,λίγη ethnic?

Πάλι μπούτια και κώλοι ?)που αναγκαστικά μου αρέσουν για να μην μου πέσει το.......ΚΑΡΜΑ( !!

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Τώρα που εφυγε η καλομοιρα για αμερικη δεν αξίζει ουτε η φέτα,εχει πάρει αλλη γεύση.

 

Trigga να σου πω να χαρείς!!!!Η Κ Α Λ Ο Μ Ο Ι Ρ Α  Ε Π Ι Σ Τ Ρ Ε Φ Ε Ι!!!!!!θα παρουσιάζει ένα ριάλιτυ!!ΟΗ ΥΕΑΗ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου