Προς το περιεχόμενο

αναζητηση ηχειου


bassaddicted

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αληθεια ειναι παιδια πως νομιζα πως δινει 30 βατ ο ενισχυτης....τελικα καταναλωνει 30 βατ....Ουσιαστηκα ηθελα να κανω μια μοντιφα σε κατι...μουσικο να ειναι και οτι ναναι....αλλα τελικα μαπα...:(:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Θα μας βοηθουσες τα μαλατα μαλα αν μας ελεγες βεβαια και ΠΟΙΟΝ ενισχυτη εχεις.

 

Γουστάρω!!! ;D ;D

 

αλλα ακομη και ετσι,λετε να σηκωσει ενα μεγαφωνακι ακομα??

 

Τι εννοείς ένα ακόμα????

 

Επίσης, προσωπικά σε έναν ενισχυτή τέτοιου wattage και transistor δεν βρίσκω τον λόγο να αγοράσεις μεγάφωνο μιας και οι διαφορές δεν θα είναι και τρομερές,τουλαχιστον όχι ανάλογες των χρημάτων, μιας και δεν είναι ένας λαμπάτος ή τέλος πάντων ένας ενισχυτής με ιδιαίτερο ήχο τον οποίο περοιρίχει το μεγάφωνο. ;)

 

Αν έχω καταλάβει απλά καίγεσαι να πειραματιστείς με μία αλλαγή στον ενισχυτή σου??? :)

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεισ καταλαβει σωστα ναι:):):)...Καιγομαι να πειραξω κατι και να το αλλαξω...αλλα αν ειναι να δωσω τσαμπα λευτα αστο ενταξει:):):)...

Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος είδε οτί το μεγάφωνο είναι 15 βατ και ο ενισχυτης εγραφε πάνω 30 βατ οπότε ήθελε να βάλει κι άλλο ηχείο να έρθει πιο κοντά στα βατ του ενισχυτή αρθροίζοντας τα βατ των μεγαφώνων, μάλλον δηλαδή γιατί και εγώ μπερδεύτηκα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...Καιγομαι να πειραξω κατι και να το αλλαξω......

 

Εγώ πρόσφατα άλλαξα χτένισμα. Τα έριξα όλα πίσω και τα περισσότερα κάτω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου