Προς το περιεχόμενο

Ενεργοποιηση Amplitube LE


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονια πολλα σε ολους!

 

Εχω μια 1212m,και αποφασισα να δοκιμασω το amplitubeLE που ηταν δωρο

στο software pack.(Τριζει ο twin reverb μου... ;D)

To εγκατεστησα,ολα καλα,παιζω κανονικα αλλα μου λεει οτι ειναι για 10μερες αν δε βαλω το SN.

Βαζω λοιπον το SN που εχει απ εξω το κουτι της καρτας αλλα δεν ειναι αυτο.

Δεν ταιριζει καν ο αριθμος των ψηφιων.

Το CD επανω δεν ειχε τιποτα.

Ποιος ειναι ο κωδικος αυτος,που τον βρισκω ξερει κανεις?

Σας ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει μαζί με το Amplitube να σου έδωσαν και μια κάρτα με το S/N. Αλλιώς στείλε μέιλ στην IK.

Σ ευχαριστω πολυ dmilo!

Αμα τους πω οτι ηρθε στα χερια μου απο ανταλλαγη στο νοιζ,

θα με εξυπηρετησουν? ;D

Σοβαρα τωρα,θα μου στειλουν αυτοι sn?

Aντε να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησε με αυτόν που έκανες την ανταλλαγή να σου δώσει το S/N (ή θα έχει το χαρτάκι, ή θα έχει registered το πρόγραμμα στο μηχάνημά του με το S/N :)

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησε με αυτόν που έκανες την ανταλλαγή να σου δώσει το S/N (ή θα έχει το χαρτάκι, ή θα έχει registered το πρόγραμμα στο μηχάνημά του με το S/N :)

 

Δυσκολο τωρα να τον βαζω να ψαχνει...μετα απο 2 μηνες...

Τhanks παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eixa ena paromoio problhma me to cubase le. Στο site της steinberg εγραφα ενα serial που μου εδινε το προγραμμα κ στη συνεχεια μου εστελναν το activation code. Κατι παρομοιο θα συμβαινει, μπες στο site του amplitube και θα βγαλεις ακρη ;)

Την πατησα ομως στη συνεχεια γιατι εκανα πολλες ενεργοποιησεις και εξαντληθηκαν, αλλα ακομα κ τοτε με ενα mail στη steinberg μου εστειλαν καινουργιο activation code

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eixa ena paromoio problhma me to cubase le. Στο site της steinberg εγραφα ενα serial που μου εδινε το προγραμμα κ στη συνεχεια μου εστελναν το activation code. Κατι παρομοιο θα συμβαινει, μπες στο site του amplitube και θα βγαλεις ακρη ;)

Την πατησα ομως στη συνεχεια γιατι εκανα πολλες ενεργοποιησεις και εξαντληθηκαν, αλλα ακομα κ τοτε με ενα mail στη steinberg μου εστειλαν καινουργιο activation code

 

Thanks!!!!!!

Εβαζες το sn που ειχε απ εξω το κουτι της 1212m?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι. Εβαζες το serial κ απο κατω σου εβγαζε σε μια μπαρα το act. code.

Εχει περασει κ καιρος απο τοτε κ δε θυμαμαι επακριβως τη διαδικασια αλλα ειμαι σιγουρος οτι κατι τετοιο θα παιζει. Μη ξεχασεις να κανεις sign up στο site της εταιρειας κ μετα να κανεις to request για τον κωδικο.

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι. Εβαζες το serial κ απο κατω σου εβγαζε σε μια μπαρα το act. code.

Εχει περασει κ καιρος απο τοτε κ δε θυμαμαι επακριβως τη διαδικασια αλλα ειμαι σιγουρος οτι κατι τετοιο θα παιζει. Μη ξεχασεις να κανεις sign up στο site της εταιρειας κ μετα να κανεις to request για τον κωδικο.

 

Θα το προσπαθησω αν και ποτε δεν εχω ''επικοινωνησει'' με site εταιριας για κατι.

Σ ευχαριστω πολυ παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου