Προς το περιεχόμενο

Korg n364


metallicus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία σας ξέρει κανείς που μπορώ να βρώ το συγκεκριμένο μοντέλο σε καλή κατάσταση? αν ξέρει κανείς και κάποιο μαγαζί με μεταχειρισμένα στην θεσσαλονίκη ας μου πει :) thx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καταπλικτικο οργανο...παλια με αυτο επαιζα σε progresive metal μπαντα...το γουσταρω πολυ..θελα να το αγορασω παλι καποια στιγμη..πανε μια βολτα στον ΡΙΧΑΡΔΟ μηπως εχει τιποτα στοκ η μεταχειρισμενο...εχει και μεταχειρησμενα σιγουρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκ@@τά ο ριχάρδος πήγα και είχε ένα pa50 σε ελλεινή κατάσταση στα 600 εωρώ!!!!Δεύτερον ρώτησα για tr kai μου λέει καινούργιο 1300 !!!!του λέω κάνει >>1000 αφού  είναι παλιό μοντέλο και μου λέει φιλαράκι δεν θα μου πείς εσύ εγώ παίζω χρόνια πλήκτρα....απο κει και πέρα τι να του πείς αφου μου έλεγε τιμή Bon studio...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκ@@τά ο ριχάρδος πήγα και είχε ένα pa50 σε ελλεινή κατάσταση στα 600 εωρώ!!!!Δεύτερον ρώτησα για tr kai μου λέει καινούργιο 1300 !!!!του λέω κάνει >>1000 αφού  είναι παλιό μοντέλο και μου λέει φιλαράκι δεν θα μου πείς εσύ εγώ παίζω χρόνια πλήκτρα....απο κει και πέρα τι να του πείς αφου μου έλεγε τιμή Bon studio...

Σε ποιόν από τους δύο πήγες; Αυτός με τα γένια είναι ο πιο σωστός σε κάτι τέτοια. Παλιά έκανα μία ανταλλαγή και πήρα το ΧΡ-30 και με εξυπηρέτησε με άψογο τρόπο ;)

A.E.T.E.R.N.I.T.A.S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζός είναι ρε σου λέω δν νιώθει  >:(.Αφού μου έπερνε το φυλλάδιο της bon studio και μου έλεγε ότι ειναι πιο ακριβά εκεί.Του εξήγησα ότι ειναι η ανώτατη τιμή λιανικού εμπορίου αλλα δεν ενιωθε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου,προσωπικα,μου κανει εντυπωση αυτο που γραφεις σχετικα με τον ανθρωπο που σε εξυπηρετησε.Αν εννοεις τον μιμη,τον παππουλη με τα γυαλια που ειναι στο παλιο μαγαζι(που συνηθως ειναι ανω-κατω ;D)τοτε πεφτω απο τα συννεφα.Εκτος του οτι ειναι χρονια στο επαγγελμα,οντως παλιος αρμονιστας-ακκορντεονιστας,ξερει πολυ καλα απο τιμες και προπαντων "κανει" καλες τιμες.Το συγκεκριμενο μαγαζι νομιζω οτι κανει απο τις καλυτερες ,αν οχι τις καλυτερες, στη θεσσαλονικη.

Εννοειται πως σε καμια περιπτωση δε σε διαψευδω,για να μην παρεξηγηθω,αλλα μηπως δεν καταλαβε τι του ζητησες,μηπως εφαγε κανενα κολλημα,μηπως χιλια δυο!Τι να πω...

Μιλαω με καλα λογια μονο και μονο επειδη εχω κανει αρκετες αγορες απο το μαγαζι και παντα με καλη εξυπηρετηση και καλες τιμες.

Πιστευω πως του καηκε η φασολαδα στο βρασιμο,δεν εξηγειτε αλλιως..... ;D ;D ;D

 

φιλικα παντα και χωρις ιχνος διαψευσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου