Προς το περιεχόμενο

ΤΑ ΚΑΥΛΗΤΕΡΑ ΧΟΡΤΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με λέει η σπιτονοικοκυρά, είναι λίγο πικρά, αλλά έτσι είναι τα σωστά χόρτα που μάζεψα το πρωί.....

Το λεμόνι μπαμπάτσικο, το λάδι από Λακωνία

 Τον ενισχυτή τον έστησε ο Νέστωρας για το sg με πετάλια, εγώ μπήκα απογοητευμένος- απ αυτό που περίμενα να ακούσω- και πιωμένος χωρίς να πειράξω τπτ, χωρίς να έχω προβάρει τπτ και χωρίς πετάλια.

Για κάποιο λόγο γύρισα τον επιλογέα στη μέση και τους 2 μαγνήτες. Έγραψα μια φορά και το έκοψα στη μέση λόγο σούρας.

Τη δεύτερη φορά, κάτι η πικρίλα των χόρτων, το ελαιόλαδο, το λεμόνι, βγήκε, για καλή μου τύχη, είχα δώσει τη κάμερα στο Τάκη και το τράβηξε

Μα το Τουτατή και τα χίλια ακέφαλα βουβάλια του παρότι εκτός τέμπου, ήμουν στο ρυθμό

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, kwstas79 είπε

Τι, δεν έχει ζιπέλαιο και φωτιά στο τέλος;

Δεν έχει φτάσει ακόμα το τέλος, όταν πλησιάσει θα ανάψουν πυροτεχνήματα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Εφαγε και ο Nestoras απο αυτά τα χόρτα?

Ωραία.

Και είσαστε όλοι μέσα στο ρυθμό?

Μάλιστα.

Ακούσατε και αστραπές κ βροντές απο Tele?

Περίφημα.

Εχετε και σκοπό να ανάψετε πυροτεχνήματα μέσα στο στούντιο βλέπω.

 

Σαμη,σε ξορκίζω,μα τους χίλιους λύκους του οντάριο,(όλοι το έχουμε περάσει αυτό σε κάποια στιγμή της ζωής μας),για σήμερα τουλάχιστον παρακάμψτε το βήμα με τα πυροτεχνήματα,να μήν μου διακόψετε τον αγώνα champions League με κάνα έκτακτο δελτίο ειδήσεων, και αύριο,πρώτα ο θεός,συνεχίζετε.

 

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MGs είπε

Εφαγε και ο Nestoras απο αυτά τα χόρτα?

Ωραία.

Και είσαστε όλοι μέσα στο ρυθμό?

Μάλιστα.

Ακούσατε και αστραπές κ βροντές απο Tele?

Περίφημα.

Εχετε και σκοπό να ανάψετε πυροτεχνήματα μέσα στο στούντιο βλέπω.

 

Σαμη,σε ξορκίζω,μα τους χίλιους λύκους του οντάριο,(όλοι το έχουμε περάσει αυτό σε κάποια στιγμή της ζωής μας),για σήμερα τουλάχιστον παρακάμψτε το βήμα με τα πυροτεχνήματα,να μήν μου διακόψετε τον αγώνα champions League με κάνα έκτακτο δελτίο ειδήσεων, και αύριο,πρώτα ο θεός,συνεχίζετε.

 

Κοίτα, δεν ασχολούμαι με τόπια, επίσης το τι πυροτεχνήματα ΘΑ ανάψω ΚΑΙ ΑΝ δεν έχουν καμιά σχέση με άλλους

Ακολουθεί ελαφρολαικόν

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Κοίτα, δεν ασχολούμαι με τόπια, επίσης το τι πυροτεχνήματα ΘΑ ανάψω ΚΑΙ ΑΝ δεν έχουν καμιά σχέση με άλλους

Ακολουθεί ελαφρολαικόν

😽❤️🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου