Προς το περιεχόμενο

moog muse


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο (αρχικά) για τον παρουσιαστή -που κάνει λες και ανακάλυψε τον τροχό- αλλά δεν θα το κάνω. ΕΣΡ is watching us...😌

Ας δώσω λοιπόν τόπο στην οργή...😁

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Ιδανικά θα ήθελα να είναι σε minimoog/Voyager format, αλλά υποθέτω για λόγους κόστους επέλεξαν το Matriarch format. Aν η τιμή είναι στα $2,600-2,900 τότε sold out/reselling arbitrage before you can spell moog... Προσωπικά πιστεύω οτι θα είναι στα $4,000-4,500.

 

 https://synthanatomy.com/2024/04/moog-secretly-premiered-a-new-hardware-synthesizer-at-the-2024-super-bowl.html

Επεξεργασμένο από S9F
  • Like 1

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, S9F είπε

Aν η τιμή είναι στα $2,600-2,900 τότε sold out/reselling arbitrage before you can spell moog... Προσωπικά πιστεύω οτι θα είναι στα $4,000-4,500.

...πίσω μου σ''εχω σατανά...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

...πίσω μου σ''εχω σατανά...😌

 

Γνωρίζω την... ιδιαίτερη αδυναμία που τρέφεις για τα moog 🤣

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγαπημένη μου εταιρεία...❤️🥰😙💘😍

Αν βγει αυτό το synth στην αγορά σε αυτές τις εξωφρενικές τιμές που διαβάζω, σημαίνει ότι οι υπεύθυνοι της Moog δεν έμαθαν τίποτα απολύτως από τις διάφορες πτωχεύσεις που πέρασε η εταιρεία τις τελευταίες δεκαετίες, κυρίως λόγω της ηλίθιας τιμολογιακής πολιτικής που έχει. Ή μήπως θα πρέπει να τα χώνουμε πλέον στα νέα αφεντικά της, μια και η εταιρεία βάρεσε -πάλι- κανόνι το 2022 και αγοράστηκε από την inMusic?🤔

Όπως και να'χει, θα φάνε καλά κι αυτοί αν συνεχίσουν τις ίδιες βλακείες.😁 Η Behringer τρίβει τα χέρια της.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου