Προς το περιεχόμενο

Korg M3 XPanded!!!


george4peris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυκλοφόρησε ΔΩΡΕΑΝ expansion για το korg m3. Μπορείτε να το κατεβάσετε δωρεάν από το site της εταιρίας.

Έχει update με νέα πρόσθετα χαρ/κά σε sequenser,KARMA v2.2 , effects(700 effects), νέοι ήχοι που γίνονται συνολικά 1,216 programs και 416 combis (αρκεί να έχετε πρόσθετη μνήμη αλλιώς κάθε φορά φορτώνουμε ενα από τα 3 νεα expansion) και αρκετά άλλα...Τα λέει όλα αναλυτκά στο site...Τις τελευταίες 4 ώρες δεν μπορώ να ξεκολλήσω από το όργανο...Κάνω ένα διάλλειμα,γράφω το post μου(!) και πάω να συνεχίσω......

ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ! ! ! ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφόρησε ΔΩΡΕΑΝ expansion για το korg m3. Μπορείτε να το κατεβάσετε δωρεάν από το site της εταιρίας.

Έχει update με νέα πρόσθετα χαρ/κά σε sequenser,KARMA v2.2 , effects(700 effects), νέοι ήχοι που γίνονται συνολικά 1,216 programs και 416 combis (αρκεί να έχετε πρόσθετη μνήμη αλλιώς κάθε φορά φορτώνουμε ενα από τα 3 νεα expansion) και αρκετά άλλα...Τα λέει όλα αναλυτκά στο site...Τις τελευταίες 4 ώρες δεν μπορώ να ξεκολλήσω από το όργανο...Κάνω ένα διάλλειμα,γράφω το post μου(!) και πάω να συνεχίσω......

ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ! ! ! ! ! !

 

To κατέβασα και εγω πριν μερικές μερες, πραγματικά εξαιρετική δουλειά απο την Korg, ξερει να  υποστηρίζει τα μοντελα της, και σε κάθε update  το κάνει καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου