Προς το περιεχόμενο

Η εξωτικη Kramer Artist


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο δοκιμες μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλη η asat,δεν ειναι ομως για μενα.

Gibson και ξερω ψωμι. 

Εαν καποιος την θελει,ψαχνω για eric Johnson.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To Music Store υπηρξε λιγα χρονια στην Ρωμανου 5, ηταν το μαγαζι του Σταρόβα,οποτε ισως να μην εννοεις αυτο.

οχι ρε man δεν είναι αυτό το μαγαζί. Το εν λόγω μαγαζί ήταν επι της παραλιακής, δίπλα απο το σινεμά "ΠΑΛΑΣ", και είχε μια φωτεινή επιγραφή της ROLAND. Είχα  πάρει αρκετα πεταλάκια της boss απο εκεί στα τέλη του 80.

 

Πάντως αyτή η Kramer Αrtist σκοτώνει. Είμαι τεραστιος οπαδός των Usa Kramer. Εχουν περάσει απο τα χέρια μου μια Bareta, μια Pacer, και απο το 1991 είμε κάτοχος μιας απίστευτης Νightswan (Vivian Campells signature) την οποία κατέβηκα στην Αθήνα και την αγόρασα απο το Ζοζεφ.

CIMG1429.jpg

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε man δεν είναι αυτό το μαγαζί. Το εν λόγω μαγαζί ήταν επι της παραλιακής, δίπλα απο το σινεμά "ΠΑΛΑΣ", και είχε μια φωτεινή επιγραφή της ROLAND. Είχα  πάρει αρκετα πεταλάκια της boss απο εκεί στα τέλη του 80.

 

Πάντως αyτή η Kramer Αrtist σκοτώνει. Είμαι τεραστιος οπαδός των Usa Kramer. Εχουν περάσει απο τα χέρια μου μια Bareta, μια Pacer, και απο το 1991 είμε κάτοχος μιας απίστευτης Νightswan (Vivian Campells signature) την οποία κατέβηκα στην Αθήνα και την αγόρασα απο το Ζοζεφ.

 

Πώς το έλεγαν το μαγαζί όμως φίλε μου;;;

 

BTW η Nightswan είναι η κορυφαία κιθάρα του είδους που έχω πιάσει στα χέρια μου... Την έχεις ακόμα; (Μήπως είχες και ένα ADA MP-1 γιατί παίζει να ήταν η δική σου η Nightswan που έπαιξα... ;) )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς το έλεγαν το μαγαζί όμως φίλε μου;;;

 

BTW η Nightswan είναι η κορυφαία κιθάρα του είδους που έχω πιάσει στα χέρια μου... Την έχεις ακόμα; (Μήπως είχες και ένα ADA MP-1 γιατί παίζει να ήταν η δική σου η Nightswan που έπαιξα... ;) )

Φυσικά και την έχω ακόμα. Φίλε μου, έχω παιξει με πολλές metalοκιθάρες αλλα η συγκεκριμένη είναι το απόλυτο όπλο. Εχει απιστευτα ξύλα και resonance, και έχει "πατήσει" ακόμα και μια Gibson του 73 με τους παρόμοιους EMG. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

TO BEER OR NOT TO BEER

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου