Προς το περιεχόμενο

Πλήκτρα-Επιλογή αρμόνιου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, ήρθε η ώρα να πάρω ένα αρμόνιο και χρειάζομαι την βοήθεια σας για να αξιοποιήσω τα χρήματα όσο το δυνατόν καλύτερα!

 

Έχω αποφασίσει να διαθέσω μόνο μέχρι 200 ευρώ.Επιλογές:

 

1)CASIO ct 411 με 49 πλήκτρα, λειτουργεί και με μπαταρίες, αχρησιμοποιήτο στην κούτα του - 70 ευρώ

 

 

Βασικό πλεονέκτημα είναι ότι αυτός που το πουλάει βρίσκεται στην πόλη μου και η τιμή είναι κάτι παραπάνω από προσιτή.

 

Όμως χάνω κάτι αφού το συγκεκριμένο μοντέλο έχει 49 πλήκτρα σε σχέση με ένα άλλο το οποίο έχει 61?

 

2)YAMAHA PSR-300 με 61 πλήκτρα + την βάση του. Τιμή συζητίσιμη και ο πωλητής βρίσκεται στην Κέρκυρα οπότε θα πρέπει να πληρώσω και κάποια μεταφορικά έξοδα .

 

 

Επειδή ακριβώς η τιμή είναι συζητίσιμη θα ήθελα αν μου προτείνετε το συγκεκριμένο να προτείνετε και μια τιμή με βάση την οποία να το δεχθώ.Είναι σε άριστη κατάσταση βέβαια αλλά και 10+ χρόνων.

 

 

3)Κάντε την δικιά σας, καλύτερη δυνατή πρόταση. (Δεν με πειράζει αν υπερβαίνει λίγο τα 200 ευρώ λίγο όμως!) ή αν έχετε να παραθέσετε κάποια αγγελία από εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή η ερώτηση που έκανε ο Στέλιος.

Πέραν αυτού, μη πάρεις κάτι με 49 πλήκτρα εκτός κι αν έχεις διαπιστώσει στο παρελθόν ότι πραγματικά δεν σου χρειάζονται τα 61.

 

Και βέβαια, το ποσό που αναφέρεις είναι αρκετά μικρό για την αγορά ενός στοιχειωδώς σοβαρού οργάνου. Αν έκανες λίγο υπομονή και οικονομία ώστε να διπλασιάσεις το budget, θα υπήρχαν πολλές και αξιόλογες επιλογές.

Αν τέλος πάντων δεν είναι δυνατόν αυτό, ρίξε μια ματιά και εδώ για τιμές καινούριων.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου