Προς το περιεχόμενο

καινουργιο παιχνιδι... fender bassman 70 head...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ας ειναι καλα ενας πολυ καλος φιλος που αδειαζοντας την αποθηκη του, βλεποντας ενα σκουπιδι με παιρνει τηλεφωνο και μου λεει..." ρε!! εχω κατι σαν ενισχυτη εδω.. τον θελεις η να τον πεταξω?...'' μετα απο πολυ συντομο χρονικο διαστημα τον ειχα παρει στα χερια και γυρναγα σπιτι...πρωτη εντυπωση... δεν φαινεται σακατεμενος αλλα θα δειξει αφου κουμπωσει στο ρευμα... ειναι ΑΣΗΚΩΤΟΣ!!! Παναγια και Χριστε μου!!! για την ωρα ειμαι σε αναμονη για να τον παω σε μαστορα για λαμπες, τσεκαρισμα κλπ να δω αν παιζει και πως παιζει (αραγε????? ;D ;D ;D)  και να ωαξω στο δικτυο για περισσοτερες πληροφοριες.... μερικες φωτο ομως για την ωρα και οποιος εχει καμια πληροφορια ας αρχισει να μιλαει πληζ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχχχχ Αυτοί είναι φίλοι όχι σαν τους δικούς μου τους παλιοαλήτες!!!! Μα να μην έχουν μιά Fender strat του 57 ή έστω μιά Gibson LP του 59 στην αποθήκη τους και για μένα....

 

Η στην τελική ρε γ@μότη να έχουν αποθήκη!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Μεγειές τυχεράκια  ;)

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτή που θα σου αρέσει φυσικά!

 

Κάνε τον ένα καλό σέρβις σε έναν τεχνίτη, βούτα τον στον... ώμο και πάρε σβάρνα τα μαγαζιά και ακουσέ τον σε όσες περισσότερες καμπίνες μπορείς... θα βρείς αρκετές....

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεωε με ειναι βαρυς για να κανω πολλες βολτες... οτι θα κανω θα κανω... απλα αναρωτιεμαι με τι καμπινα τον δουλευανε την εποχη του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου