Προς το περιεχόμενο

Shine On You Crazy Diamond 1:2


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το φτιαξα για πάρτη μου στην αρχή επειδή γουστάρω floyd και γενικώς μου αρέσει να ψάχνω τις παραγωγές και το πως φτιάχνονται, αλλά αυτό ήθελα να το μοιραστώ και να μου πείτε εντυπώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπραβο φίλε πολύ καλή εκτέλεση και προσεγμένη ....ειδικά στα γυρισματα....είσαι διαβασμένος αρκετα καλά στο κομμάτι αυτό....θα ήθελα όμως κάτι καλύτερο στο ήχο της κιθάρας (δεν ξέρω ακριβώς πώς να στο δώσω να το καταλάβεις)...αλλά δεν θέλω να ακούσω και την ακριβή εκτέλεση του Gilmour στα αυτιά μου, πέρασε όμορφα η προσωπική εκτέλεση και ύφος της κιθάρας που έπαιξες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τhanks παιδιά. lsega ποια κιθάρα δεν σου άρεσε? Πάντως καμία δεν είναι με ενισχυτή μήπως σου λείπει το παραπάνω "σκάσιμο" που θα είχαν οι ήχοι μέσα από ένα fender twin π.χ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τhanks παιδιά. lsega ποια κιθάρα δεν σου άρεσε? Πάντως καμία δεν είναι με ενισχυτή μήπως σου λείπει το παραπάνω "σκάσιμο" που θα είχαν οι ήχοι μέσα από ένα fender twin π.χ?

 

Ναι νομίζω ότι έχεις δίκιο αυτο το σκασιμο απουσιάζει στον ήχο της κιθάρας αλλά ποιος νοιαζεται είσαι virtuosos στο κομμάτι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου