Προς το περιεχόμενο

οσοι αντεχετε


jagtheboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

και λοιπον; (1:36 εγώ...)

 

Δε μπορώ να καταλάβω αν είναι αστείο, και για πιο λόγο είναι αστείο...  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μα δεν ειναι αστειο...

τι κερδιζει κανεις με το να κοροιδευει ενα παιδι στο οποιο "κατι" δεν παει καλα...

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν ειναι αστειο...

τι κερδιζει κανεις με το να κοροιδευει ενα παιδι στο οποιο "κατι" δεν παει καλα...

 

Μάλλον και αυτός το ίδιο θα έλεγε για τον οποιονδήποτε απο εμάς αν τον άκουγε να τραγουδάει στα ελληνικά αυτό το τραγούδι ;D ;D ;D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, το ...κουπλε ηταν απο το sweet home Alabama τραγουδισμενο στα Ιαπωνικα,αν κρινω απο το φοντο ( ο SF θα μας πει που ξερει ;D) με ενα ρεφραιν που ελεγε κατι σαν ...Καλιφορνια μεσα(γαμωτο, τα εχω ξεχασει τα γιαπωνεζικα :P).

 

Τελος παντων, ο ανθρωπος ηταν λιγο ..αρπαγμενος. ;)

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τετοιο βρακι που φοράει σιγά μην ήτανε νορμαλ. Αυτα τα τετραγωνα στον τοίχο του δωματίου θυμίζουνε δωμάτιο ψυχιατρικης κλινικής. Τα μαξιλάρια στους τοίχους λείπουν.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, το ...κουπλε ηταν απο το sweet home Alabama τραγουδισμενο στα Ιαπωνικα,αν κρινω απο το φοντο ( ο SF θα μας πει που ξερει ;D) με ενα ρεφραιν που ελεγε κατι σαν ...Καλιφορνια μεσα(*****το, τα εχω ξεχασει τα γιαπωνεζικα :P).

 

Όχι, ρε, το κομμάτι είναι το Dani California των Red Hot Chili Krepes...

 

Εγώ πάντως το λυπήθηκα το τυπάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον και αυτός το ίδιο θα έλεγε για τον οποιονδήποτε απο εμάς αν τον άκουγε να τραγουδάει στα ελληνικά αυτό το τραγούδι ;D ;D ;D

 

+1

 

 

Παιδιά, λάβετε υπόψην σας ότι σε χώρες με εντελώς διαφορετική κουλτούρα και ιδιοσυγκρασία απο εδώ, κάτι που σε εμάς φαίνεται να χρίζει ιατρικής παρακολούθησης όπως ειπώθηκε, εκεί μπορεί να θεωρείται απλά αστείο (χωρίς να είναι γι'αυτούς γελοίο...)  και cool.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου