Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο Musistore


prog13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας συναδελφοι,χρονια πολλα και καλη χρονια.

Η ερωτηση μου εχει να κανει με το εξης:

Θελω να παραγγειλω απο Musicstore αυτο τον ενισχυτη(στο Θωμα εχει καταργηθει και στο playback-europe ειναι ακριβοτερος).

http://www.musicstore.de/en_EN/GRD/Ampeg-BA-112-Combo-/art-BAS0000434-000

Μεχρι χτες ηταν in stock.

Επειδη δεν εχω παραγγειλει ποτε ξανα στο παρελθον απο κανενα ιντερνετικο μαγαζι και τα αγγλικα μου δεν ειναι και τοσο καλα, τοσο για την υποσημειωση της διαθεσιμοτητας οσο και για ενδεχομενη τηλεφωνικη επικοινωνια,θα ηθελα να ρωτησω τους ειδημονες:

1)τι σημαινει η επεξηγηση της διαθεσιμοτητας

2)αν με τις παρουσες συνθηκες διαθεσιμοτητας ειναι καλο να παραγγειλω τωρα ή να περιμενω να παραγγειλω οταν θα ειναι παλι in stock

 

Ευχαριστω οσους θελησουν να ασχοληθουν

 

Υ.Γ Παρακαλω να μην πεσουν φαπες γιατι δεν ξερω απο αυτα και δεν εχω καποιον να με βοηθησει :(

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέει πως είναι έτοιμος να αποσταλεί μέσα σε διάστημα 2-5 ημερών ως είναι τώρα. Όποτε και να το παραγγείλεις θα σου'ρθει κανονικά μόλις θα έχει φτάσει στο μαγαζί. Σίγουρα θα'ταν πιο "σίγουρο" να το παραγγείλεις όταν είναι in stock, αλλά και ως είναι δεν νομίζω να'χεις πρόβλημα. Αρκεί να μη γίνει η διαθεσιμότητα sold out!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω για την απαντηση.

 

Sold out δεν νομιζω να γινει γιατι αν δεις λιγο παραπανω στη λιστα του Musicstore,τον Ampeg BA500(που ειναι sold out)η Αmpeg τον εχει καταργησει,πραγμα που δεν συμβαινει με τον BA112 που θελω εγω.Λεω εγω τωρα...

 

Αυτο που με ανησυχει και δεν ξερω ειναι:

1)οτι θα ειναι διαθεσιμος σε 2-5 μερες ετσι και αλλιως?

2) ή θα ειναι διαθεσιμος σε 2-5 μερες απο τη στιγμη που θα τον παραγγειλω?

 

Και το λεω αυτο επειδη βλεπω και στο Θωμα τετοιου ειδους επισημανσεις διαθεσιμοτητας οι οποιες παραμενουν ετσι για μηηηηηνες και δεν γινονται ποτε in stock

 

Anyway ευχαριστω και παλι.

Θα δω τι θα κανω :(

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θελεις επειδη αγορασα πριν 3 μερες εναν vht απο musicstore σου δινω το mail του Μαυριδη Σπυρου που ειναι ο υπευθυνος πωλησεων της ελλαδας να σου λυσει ολες τις απορειες και να συνενοηθεις στα ελληνικα...επισης εμενα και φανταζομαι σε ολους οταν του κανεις παραγγελεια στο mail του σου κανει εκπτωση...η αρχικη του δικου μου ηταν 2999 και μου τον εστειλε με 2799+12 ευρω η ups για αντικαταβολη.

 

βεβαια προεκυψαν αλλα κοληματα αλλα αυτο μπορει να ηταν ατυχια δικια μου!http://www.noiz.gr/index.php?topic=165674.0

(αν θελεις το mail στειλε μου pm να στο στειλω)

 

καλη χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το καταλαβαίνω θα είναι διαθέσιμος για αποστολή 2 με 5 μέρες αφού κάνεις την παραγγελία. Δηλαδή τότε θα δρομολογηθεί και θα σταλεί σε σένα. Για καλό και για κακό, ακολούθησε τη συμβουλή του garrett.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδι χρειαζομαι μια βοηθεια!!

Το μουσικο καταστημα ειναι αξιοπιστο??Δλδ αμα παραγγειλω με πιστωτικη απο εκει δεν χρειαζεται να φοβαμαι,ε??

και κατι αλλο..εχει κανεις το e-mail και το κινητο του ελληνα που βρισκεται μεσα στο μαγαζι υπευθυνος για τις ελληνικες παραγγελιες..αν το εχει καποιος ασ μ το στειλει με πμ...

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδι χρειαζομαι μια βοηθεια!!

Το μουσικο καταστημα ειναι αξιοπιστο??Δλδ αμα παραγγειλω με πιστωτικη απο εκει δεν χρειαζεται να φοβαμαι,ε??

και κατι αλλο..εχει κανεις το e-mail και το κινητο του ελληνα που βρισκεται μεσα στο μαγαζι υπευθυνος για τις ελληνικες παραγγελιες..αν το εχει καποιος ασ μ το στειλει με πμ...

Once and for all, μια χαρά αξιόπιστο είναι το Musicstore! Επίσης, μπες στο site και έχει τα τηλέφωνα και τα email που χρειάζεσαι, δεν υπάρχει λόγος να σου πούμε κάτι εμείς. ΟΚ;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου