Προς το περιεχόμενο

Καλοκαιρινές διακοπές! Παίζει;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλη επιτυχια thinia μου αν και σιγουρα αν με γνωρισεις σε βλεπω να χωριζεις γιατι απλα ειμαι τελειος σε ολα..

αα Thinia εχω μια suhr stratocaster θες να στην δειξω;;χαχα(πλακα κανω ετσι;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια οποιος θελει ας ερθει κερκυρα και δεν θα χασει...ρωτηστε και τον Kotsadoro και τον fenderiarh..μεχρι τελος αυγουστου θα ειμαι εκει...

ααα!!εχω καλα νεα.χθες ηρθε ο κατμαν για..συναυλια σε ενα μαγαζι και του πηρα αυτογραφο...θα το ανεβασω αυριο καποια στιγμη..em.icon.cool.png

 

Αυτά είναι, όλες οι μεγάλες προσωπικότητες της μουσικής σκηνής στην επαρχία πάνε τώρα το καλοκαίρι, αλί από εμάς που θα μείνουμε εδώ στο καμίνι... :cry: :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη επιτυχια thinia μου αν και σιγουρα αν με γνωρισεις σε βλεπω να χωριζεις γιατι απλα ειμαι τελειος σε ολα..

αα Thinia εχω μια suhr stratocaster θες να στην δειξω;;χαχα(πλακα κανω ετσι;)

 

ΨΕΜΜΑΤΑ ΛΕΕΙ!

Δεν εχει suhr αλλα suhre (κινεζικη!!) :lol: :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol:

superfunk μακρια απο αυτο το thread..η thinia ειναι δικια μου και εσυ εισαι νιοπαντρος γιαυτο καντην σιγα σιγα με ελαφρα πηδηματακια... :lol: :wink:

 

Υ.Γ.superfunk χθες παω στο νακα εδω κερκυρα και βλεπω μια blade strat texas instruments αν θυμαμαι καλα το μοντελο.η κιθαρα κανονικη strat με 3 μονους κτλ...αρχιζω να παιζω, γουσταρω τρελα τον ηχο.λεω για να δω τι λεει πισω απο το headstock και τι ειδα και πηγα να πεσω απο το σκαμπο που επαιζα...MADE IN CHINAAAA... :lol:

και λεω καταραμενε superfunk το πνευμα σου και οι καταρες σου με ακολουθουν εως εδω στην κερκυρα :lol: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστώ για τις ευχές παιδιά,

Tάκη ελπίζω να μη μοιάζεις με τον Kάτμαν που μου έχεις βάλει εκεί δίπλα γιατί δε σε θέλω τότε... :wink:

ttp://tragoudi.forumer.com === Tο Πρώτο Forum για Tραγουδιστές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.superfunk χθες παω στο νακα εδω κερκυρα και βλεπω μια blade strat texas instruments αν θυμαμαι καλα το μοντελο.η κιθαρα κανονικη strat με 3 μονους κτλ...αρχιζω να παιζω' date=' γουσταρω τρελα τον ηχο.λεω για να δω τι λεει πισω απο το headstock και τι ειδα και πηγα να πεσω απο το σκαμπο που επαιζα...MADE IN CHINAAAA... :lol:

και λεω καταραμενε superfunk το πνευμα σου και οι καταρες σου με ακολουθουν εως εδω στην κερκυρα :lol: :twisted:[/quote']

 

Βρε, όχι Texas Instruments, αυτά είναι... αριθμομηχανές!! :lol: :lol: Texas Special θα έλεγε μάλλον...

 

Την έχω ακούσει, ωραία κιθάρα. Όντως made in China??? 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέγαμε? Α, ναι! Αφήστε τα Texas Instruments και τα General Electric, βάλτε στην βαλίτσα 1 βερμούδα, 1 μπλουζάκι αμάνικο (για να φαίνετε η μασχαλότριχα) και 1 σώβρακο και ελάτε στην Κάλυμνο γιατί χρειάζομαι την βοήθεια σας. Μόλις προσγειώθηκε ένα Airbus A380 γεμάτο Γιαπωνέζες μαθήτριες του λυκείου της Οσάκα. Δεν μπορώ να τις κάνω κουμάντο μόνος μου :lol: :lol: :lol:

Με την άφιξη σας παίρνετε δώρο: 1 βαρέλι καβουρμά, 2 μπουκάλια σπινιάλο, 2 πλιζίνες, 1 μερμιζέλι, 120 μέτρα μισίνα, 1 κουβαδάκι και 1 φτυαράκι για την παραλία και 1 3D χάρτη της Καλύμνου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου