Προς το περιεχόμενο

Ρυθμίσεις M-Audio ProFire 610


gonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα .....η αλήθεια είναι ότι 8α χρειαστώ την βοήθεια σας σχετικα με την 610. Πείτε μου πως να συνδέσω ηχεία και ακουστικά για να έχω ήχο και στα 2...γτ πλέον με τα ηχεία μου έκοψε ήχο στ' ακουστικά???

 

επίσης...πειτε μου αν μπορώ όταν ηχογραφώ να ελέγχω ν ακούγεται ΄μονο απο τα ακουστικά και όχι απο τα ηχεία???

 

1000 8ενξ@@@@

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία...άρα δλδ συνδέεις τα μονιτορς στα out 1και2 της κάρτας και τα ακουστικά στην είσοδο των ακουστικών 1...θα πρέπει επομένως να έχεις επιλεγμένο ως output το 1-2 και επιλεγμένο το input monitoring για να ακούς αυτά που θέλεις στα ακουστικα σου...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρόγραμμα που χρησιμοποιώ βρήκα την λύση...απλά όταν θέλω να παίξω ένα κομμάτι από την επιφάνεια εργασίας προεπιλέγει την 1/2 των ακουστικών και οχι 7/8 των ηχείων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά τότε θα πρέπει να τσεκάρεις τις ρυθμίσεις σου με το προγραμματάκι που δίνεται μαζί με την κάρτα το control panel δλδ που δείχνει τα inputs outputs...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου